• siyaha beyaz denildiğinde, siyah nasıl değişmiyorsa, onun da varlığı ve tanrının yarattığı en mükemmel insanlardan biri olduğu gerçeği değişmemektedir. sadece müzik manasında değil, hayata bakış açısı olarak incelendiğinde nasıl biri olduğu kavranabilir. pamela'yı sevmem.
  • an itibarı ile bir buçuk saattir bira ve sigara ile birlikte bir yıl daha ölmeden ulaştığım günü kutladığımız, umursamadığımız adam.
  • bugün doğum günü olan efsanevi müzik insanı, r.i.p lizardking.
  • bu dünyaya birkaç gömlek fazla gelmiş insan...bana şu an people are strange eşliğinde güne başlama imkanı sağlamış büyük insan.

iyi ki doğdun.
  • emprovize yeteneği şiirlerinde de mevcuttur.

bizi parçalanmış bahçeye almak için
    orada bekliyorlar
    korkunç, heyecanlı ve solgun
    yüzlü ölümün garip bir anda
    nasıl geldiğini biliyor musun?

habersizce, plansız bir kabus gibi..
    seni yatağında rahatsız eden
    ölüm hepimizi meleğe dönüştürür ve
    bize meleklerin kanatlarını verir.
    bizim omuzlarımız kuzgunların
    pençeleri gibi olur.

ne daha fazla para ne de fiyakalı giysiler.
    ensest ilişkiyi çenesinde görünene kadar
    öbür dünya istediği uzaklığa çoktan ulaşır.
    ve doğal kanuna olan itaatini de kaybeder.

ben gitmiyorum..
    arkadaşlarımın verdiği partiyi
    büyük bir aileye tercih ederim.
  • yıllar önce ölüm yıl dönümünde kendisini rüyamda görmüş olduğum insandır. işin ilginç tarafı ölüm tarihini bilmiyordum ve uzun zamandır da the doors dinlememiştim.
  • sesi kullandığı uyuşturucular kadar insan bünyesinde etki yaratan efsanevi şair, şarkıcı. dinlerken hipnoz olabiliyorum ben.
  • val kilmer ' ın kendisini canlandırdığı filmi her izleyişimde, sanki onu dinliyormuşum gibi hissettiğim, efsanevi müzik adamı.
  • lizard king'dir, aşmış bir insandır, seksidir, sesini zaten söylemeye gerek yok.
  • geçen gün rüyamda konser veren ilginç adam.
    adı geçen konserin kamp ateşi çevresinde verilmesi absürtlüğünü bir kenara bırakırsak; lizırtçım bir helalleşelim öyle göndereyim seni dedim, terliyim pekmez sarılmayalım dedi. olsun dedim, yine de sarıldım kendisine.
    uzun süredir olmadığım kadar mutluydum lan.
    en güzel rüya finali : http://www.youtube.com/watch?v=osdtlxjgene
hesabın var mı? giriş yap