• yeni bir sözlük yazarı
  • (bkz: kewl)
  • racona aşina olduğu ilk mesajlaşmamızdan anlaşılan yazar. sefdim şimdiden ben bu adamı.
  • daha zirve yollarina dusmeden beni karsilamis kisidir, evettir.* (bkz: #4891049)

tanistiktan sonra, zirve oncesi sohbetimizde* "demek bizim kusaktanda boyle adamlar cikabiliyormus" dedirten adamdir, evettir, adam gibi adamdir.
    moda'yi ve moda sahilini avcunun ici gibi bildigini iddia eden ama beni gecenin bir korunde bir atm cihazi icin 45 + 45 = 90 dakika** yurutmus kisidir, evettir, bilmiyordur, uyduruyordur.* yuruyuse saf ve temiz bir anadolu cocugu edasiyla katilmam ise isin en aci tarafidir. soyleki; zaten organizatorlerle* bulusma yerimizin* hemen yaninda aradigimiz atm* bulunmaktadir, evettir. dikkatsizligimden degil, sadece onu denemek icin yurumusumdur, yalandir, degildir..

ayrica ikimizinde katildigi ilk zirve olmasi ortak yonlerimizden sadece biriyken; bana "ne uyku tulumu ya, adı üstünde sabahlama zirvesi, tuluma girip uyuma zirvesi değil.." deyip cimlerde ilk uyuyan* kisi olma ozelligi gostermistir. altinda cimenler, ustunde tulum ve gokyuzunde mehtabin tadini caktirmadan cikartan kisi olmustur..**

lakin samimidir, evettir; aciktir, evettir; delikanlidir, evettir. tanimaktan mutlu olunmustur, evettir. jimi'dir, kewl'dir, eyvallahtir, evettir, yeterdir.***
  • bugun hemen her baslikta karsima cikan, entrylerini "evettir"le bitirerek dikkatimi cekmis yazar.
  • "evettir" ile biten entry dikkati çeker, yazarına bakılır bütün entrleri arattırılır ve neredeyse hepsinin zorlama bir evettir kelimesiyle bittiği gözlemlenir. tarz ya da üslup yaratmak adına olayın abartıldığı ve kabak tadı verdiği ve hiç yakışmadığı düşünülür.

edit: zamanında boyle yazmışım, gereksiz olmuş biraz, sinirli miydim acaba hatırlamıyorum aslında.
  • modalı tribindedir, ancak "necmi abinin" mahallesinde yaşamaktadır... bir onun doğru yolu bulmuş oğluna bakar, bir bana... sonra vurup tahtaya üç kez, kulak memesini çeker ve öper havayı...
  • beni ablası ilan ederek onurlandıran, başına da "ne bela bi abla" aldığını henüz bilmeyen, insana "umarım yıllarca yüzündeki gülümseme, keyfin, nezaketin ve heyecanın baki kalır." dedirten bir sözlük yazarıdır.
  • kendisi pek bi yardim severdir. *
  • aniden badi oluverdiğim kibar insan. latin dili okuduğunu öğrendiğim ve gıpta ettiğim fahri hemşehri. ayrıca da çok beğendiğim bir nickin sahibi sözlük yazarı.
hesabın var mı? giriş yap