• sempatik buluyorum bu adamı. ancak the tonight show'u sunmasına yetecek bir özellik mi bilemedim. takibe devam, cevabı bulursam paylaşırım.
  • ted mosby havasi var, sevimli, sapsirik filan. the tonight show'u kendisine vermek iyi cesaret. ustune dort beden buyuk geliyor. hele jay leno gibi hayran oldugum bir adamdan sonra.
  • 40 yaşında olduğuna bir türlü inanamadığım the tonight show un sempatik sunucusu.
  • lip sync'de çok iyidir
  • aşırı dozda itici bir arkadaş.
  • grunge sevdası nedeniyle her daim sevdiğim ancak gel gör ki şov adamı olarak oldukça başarısız olan abimiz.

konuk çağırırsın; gelir ve aşırı sıkıcı ve komik olmayan bir anı paylaşır. biz izleyen olarak gülmeyiz tamam ama bu abinin yalandan attığı abartılı ve bayat kahkahalar ortamı iyice sıkıcı kılar.

yoksa iyi bir insan belli.
  • milleti güldürmekten çok kendisi gülse de izlemekten keyif aldığım nadir talk showlardan biri
  • kendisi hakkında başarılı çok komik diyenlerin ne kullandığını merak ettiğim insan hiç mi hiç insanı güldürmüyor haliyle başarılıda değil.
  • cnbc-e ve e2'de programı yayınlanıyor. komik değil. komik olmadığı gibi bazen çok taklitçi ve itici olabiliyor. conan gibi bir efsanenin programının yayın haklarını satın almayıp bu arkadaşın programını yayınlamak mantıklı bir davranış değil.
  • programa ilk başladığında bildiğin itici bulduğum ama şu an bayağı sevip izlediğim adam.

işe ısındı sanırım.

konukları iyi, muhabbeti güzel, oyunları güzel vs vs. izledikçe alıştım kendisine.
hesabın var mı? giriş yap