şükela:  tümü | bugün
  • new england patriots 'un 1991 doğumlu quarterback'i. 38 yaşındaki tom braddy futbolu bıraktıktan sonra onun yerine geçip uzun yıllar bu takımda görev alacağını düşünüyorum.

    oyun tarzı olarak iki oyuncu da birbirlerine benzemektedirler. çok fazla koşmazlar, topu ellerine alır almaz en yakında wr'yi ararlar ve kısa pas oyununu severler. pas oyunlarına güvendikleri için lig ortalamasının üstünde bir rb'e sahip olmalarına rağmen onu çok sık kullanmazlar.
  • 1991 doğumlu amerikalı quarterback. new england patriots'ın efsanevi quarterback'i tom brady'nin yokluğunda (2016-2017 sezonu) ilk 3 maçta gösterdiği nfl performansıyla gözleri kamaştırmıştır. 2014 yılında patriots tarafından draft edilerek profesyonel olan oyuncu muhteşem oyun kurucu brady'nin emekliliğinden sonrası için fazlasıyla endişe eden boston taraftarını bu sezonki performansıyla rahatlatmıştır. ne yazık ki sezonun üçüncü maçında sağ omzundan sakatlanarak maçı terketmek zorunda kalmıştır. ikinci haftada dolphinse karşı oynadığı maçtan bazı görüntüler için bakınız
  • bu pazar gunu 49ers ile sahaya as olarak cikacak olan quarterback. bakalim yakisikli italyan aygirimiz patriots’umuzun draft pickini ne kadar asagiya cekecek.