şükela:  tümü | bugün
  • ozellikle 24 saat acik pastanesi sirf burayi tercih etmeniz icin bir sebeptir. sadece ortasindaki yapay golden kaynakli sivrisinek sorunu mevcut.
  • bu mekana geçen yaz da gitmiştim, bu sene ağustos ayında gittim, kapasiteyi iki katına çıkarmışlar sanırım, gerçekten etkileyici bir tesis. sivrisineğe denk gelmedim ama bildiğim kadarıyla ortasındaki göl yapay değil, gerçek bir gölet ve otel, ekolojik dengenin bozulmaması adına o göletin etrafına özenle inşa edilmiş. bu büyüklükteki bir tesis için takdir edilmesi gereken bir hassasiyet. bizim klasik memleket kafasıyla yapılmış olsa, "nasıl olsa denize sıfır, önünde de misssler gibi çalış plajı var", denerek o gölet de betonla doldurulur, belki bikaç yüz oda fazladan yapılır ama ruhsuz, iğrenç bir tesis daha turizme kazandırılmış (!) olurdu.

neyse fazla uzatmaya gerek yok, yemeklerin harika, içinde her türlü aktivitenin mevcut olduğu, çevreye duyarlı ve bugüne kadar beş yıldızlı otellerde gördüğüm en konforlu, aynı zamanda en sade ve en dinlendirici odalara sahip (ki değil 5, isterse 15 yıldızlı olsun, ben otel odalarında asla tam olarak rahat edemeyen biriyim) otel. gidiniz, gittiriniz, seyahat acentanızdan ısrarla isteyiniz...

linkini de yazalım tam olsun: http://jivabeachresort.com/
  • bu sene kısmetse haziranda eşimle gideceğimiz otel. fethiyede ölüdenize de cok yakınmış. geçen seneki ayvalık fiyaskosundan sonra bu bize iyi gelecek. otelpuan dan 92 puan almış ve yorumlar çok olumlu. sabırsızlıkla bekliyorum gitmeyi.
  • hizmet anlayışı ve kalitesi tartışılamacak kadar güzel bir tesis, otel.

eğer çoluklu çocuklu bir aileyseniz kesinlikle alt kattaki odaları tercih edin.böylece çocuklarınız, hemen odanızın kapısında 135 cm'lik havuzda eğlenirken siz de masanızda, eşinizle kahvenizi yudumlarken, gazetenizi okuyabilirsiniz.
  • 4 gece 5 gün süreyle kaldığım ve memnun ayrıldığım otel. puanım 7/10. seneye imkanın olursa %85 tekrar tercihim olur.
    denizi dalgalı. pek memnun kalmayabilirsiniz. havuzları güzel. ölüdeniz 20 km uzakta. gidip masmavi sularda yuzebilirsiniz. yemekleri güzel. oda temiz.lakin odada terlik yoktu. çalışanlar guleryuzlu.
  • bu başlık altında tecrübe paylaşan insanlara "para ile reklam yapıyorlar" etiketi yapıştırıp buradan ekmek bekleyenler lütfen onur mücadelesi versinler.
  • sosyal medyada sürekli gördüğüm için uzun zamandır gitmeyi düşündüğüm ama bir türlü fırsat bulamadığım otel.
  • sheraton, hilton, altın yunus vb bir çok otelde kalmış olmama rağmen en sevdiğim otel burası oldu. 24 saat herşey dahil sistemi, havuz kenarı barları, yemekleri ile gönlümü feth etmiş ve sürekli gidip kalmak istememe neden olmuş oteldir. odaları ekstra temiz, çalışanları güleryüzlüdür. tek dezavantajı kapalı havuzu çok büyük değildi.