şükela:  tümü | bugün
 • houston texans takımında defensive line pozisyonunda oynayan amerikan futbolu oyuncusu.
 • bu sezon defensive player of the year'in yani sira mvp icin de aday gösterilen henüz 23 yasindaki insan azmani defensive end.
 • insan değil.
 • kral adammış.

  http://sports.yahoo.com/…ld-fan-150358259--nfl.html

  olayı anlatmak gerekirse:

  jj watt ile evlenemediği için üzülen 6 yaşındaki bir kızın videosu youtube'da ünlenmiş ve jj watt da bunu görmüş. twitter'da "bu kızı tanıyan var mı? onu bulup, gözyaşlarını gülücüğe çevirmemiz lazım" diye tweet atmış. daha sonra küçük kız ile buluşarak, çiçekli, ring pop'lı bir evlilik teklif etmiş. ve 99 numara beyaz (gelinlik hesabı) bir forma hediye etmiş. kızın favori şarkıcısı olan justin bieber'ın şarkısıyla da dans etmişler.

  alkışlıyoruz kendisini.
 • sabitken, yerden yukarıya doğru 55 inç - 140 cm'e zıplayabilen bir hayvan oğlu hayvandır.

  http://youtu.be/p0gsgyy_qw0
 • texans'ın durumu biraz iyi olsa bu sezon mvp ödülünü almaması için hiçbir neden yok. savunmada qb'leri hacamat etmesi yetmezmiş gibi bu sezon düzenli olarak hücumda da kullanılıyor. şimdiden 3 tane receiving touchdown'a imza attı. bir tane de interception ile yaptığı var ediyor sana 4 tane. calvin johnson'ın 5 touchdown'ı var zaten amk hayvanı.

  çok çılgın bir adam nasıl diyeyim nba'de joakim noah neyse bu adamın o tarz bir oyun şekli var nfl'de.
 • bu ciddiyetini ve çalışma temposunu kariyerinin sonuna kadar devam ettirirse gelmiş geçmiş en iyi defensive line olur. çok rahat tight end oynayabilecek bir kapasiteye de sahiptir.

  ne kadar azimli insan olduğunu yaptığı açıklamalardan görüyoruz. adamın hayatında sadece football var. diğer dünyevi zevklerden vücudunu mahrum bırakıyor. en iyisi olmak için çalışıyor. saygı duyulası. umarım bu tempoda devam eder de izleme zevkine erişiriz yıllarca bu adamı.
 • bu senenin mvp'si seçilmesi gereken, hakkı yenen adam. neyse nfl oyuncuları kıymetini biliyor en azından.

  https://www.youtube.com/watch?v=i9dtz87kvpq
 • "all i know is if you mess with me you've got problems"

  "tek bildiğim, eğer benimle uğraşıyorsanız bir probleminiz var demektir"

  ısınma sırasında bunları bağırdığını duymuştum ilk defa kendisini izlediğimde.* tek bir cümle ile kendini özetlemiş bana.

  çalışma etiği, hayır kurumlarına yaptığı bağışlar ve katkılar, açıklamaları, kişiliği ile örnek bir sporcunun her özelliğinin vücut bulmuş hali jj. kendisine "sosyal hayatı yok bunun, fazla meşgul" diyenlere çok güzel bir cevap vermiştir. vücut demişken, kendisi tam bir insan azmanıdır onu da belirteyim.

  bu sene ilk defa baştan sona takip edeceğim nfl sezonunda kendisini izlemek için sabırsızlanıyorum.