• avrupa futbol turnuvası sonunda görevine son verilecek olan teknik direktördür.

benim bildiğim alamanlar iki turnuva üstüste başarısızlığa tahammül edemezler. yeni bir hocayla yeni bir döneme başlarlar.

löv ne yapar? belki fener'e gelir belli mi olur.

(atibaspor)

not: suserler uyardı adam zaten ayrılacağını önceden açıklamış. keşke o zaman bıraksaymış böyle daha mı iyi oldu.
  • kötü teknik direktör olduğu, giydiği pantolondan anlaşılan kişi. erol bulut gibi yani.

nedense, terim'in kötü teknik direktörlüğü gömleğinden anlaşılıyor.
  • fal bakıyorum:
    elveda almanya yolun sonu görünüyor ama kendisine yeni uzun yol çıkacak istanbula.
    fenere gelecek bi de feneri de batıracak merhaba istanbul
  • tam fenerlik olmuş teknik direktör.
    al bunu ali başgaan
    al bunu laaannn :)
    al beni al :)
  • boş hoca olduğunun en basitinden kanıtı, fransa maçında elinde kevin volland ve leroy sane var. bu sümük yiyen dangalak, 3-5-2'nin sol kanata volland'ı koyarken forvette sane'yi oynatıyor.

aynı maçtan başka örnek, matthias ginter sakatlanmışken mbappe'nin karşısında oynayan sağ stoper mevki için bekten devşirme lucas klostermann yerine kağnı kılıklı emre can'ı oyuna sokuyor. tam bir boş teneke bu adam, ali koç kaçırmayıp hemen alsın.
  • elindeki harika jenerasyon sayesinde ittir kaktır dünya kupası alabilmiş kötü teknik direktör. 2014 dünya kupası'nda da lahm'ı ön libero oynatma ısrarından dolayı takımı yakıyordu sonra hatasından döndü.

2018'den beri de ne oynadığı belli olmayan bir almanya milli takımı izletiyor. neyse ki şunun şurasında 1.5 maç kaldı siktir olup gitmesine.
  • herkes adamı gömmüş ama euro 2020'nin 2.maçında takımı, kadrosu yıldızlar topluluğu olan portekiz'e 4 gol atmıştır ve turnuvanın şu ana kadar ki en iyi toplarından birini oynamışlardır. tabi devamlılığı olacak mı, göreceğiz.
  • sürekli burnunu karıştıran bir adam. futbolla alakası olmayan ben bile sadece 2 dakikada ne kadar burnunu karıştırdı sayamadım.
  • şenol güneş'in alman versiyonu bildiğin.
  • bu adam almanyada ki imajini kaybetmek istemez dolayısıyla mümkün değil süper lige gelmez. rte ve özil den nefret ediyorlar almanya da. löw den de nefret ederler. adam gelmez fenere.
hesabın var mı? giriş yap