şükela:  tümü | bugün
 • uktelere konu olmus, abd'nin unlu "tv personality"*'lerinden biri. abd'nin ajda pekkan'i denebilir, onlarca estetik ameliyattan gecmistir zira. eskiden komedi filmlerinde gozukmus, sonradan tv'ye transfer olmustur. unlulerin kilik kiyafetlerinin, tarzlarinin kritigini yaptigi, entertainment channel'da yayinlanan moda programini kizi ile birlikte sunar. bu program, grammy, oscar gibi torenlerden once ve sonra ozel yayin yapar. onlar ozellikle pek eglencelidir. agzina geleni soyler unlulere burada.
  bir kac "vecize"sini alalim:
  -(madonna hakkinda) she's so hairy - when she lifted up her arm i thought it was tina turner in her armpit.
  -i don't exercise. if god wanted me to bend over, he'd have put diamonds on the floor.
 • nip tuck sezon 2'nin sol bolumunde boy gostermis ablamiz..
 • tarih itibariyla tam 76 ya$inda olmasina kar$in en fazla 50 gozukmekle kalmayip, halen amerikan televizyonlarinda bir o yana bir bu yana ko$mak suretiyle boy gostermekte, gercek ya$ini ogrenenleri dumurdan dumurlara suruklemektedir.
 • joan rivers: a piece of work isimli belgeselde inişli çıkışlı kariyeri ve nasıl '75 yaşında sürekli çalışmazsa ölecek' hastalığına yakalandığı anlatılan komedyen. offensive ve küfürbaz espri anlayışıyla sarah silverman ve kathy griffin'in de ustasıdır ayrıca.
 • gözünü budaktan sakınmayıp her mesele hakkında inandığını dile getirmekten çekinmediği için, ustaların yöneticilerin yapma etme demelerine rağmen ta 60larda ulusal televizyonda kürtaj vb. üzerine espriler yaptığı, kadın sorunlarının konuşulabilmesini sağlamak, normalleştirmek adına değme feministlerden daha çok çaba sarfettiği için fazlasıyla hakettiği bi "oprah" bi "ellen" mevkisine gelememiş energizer tavşanı kılıklı sempatik ve hala çok komik nine
 • "that horrible blonde woman? i couldn't be bothered paying attention to anything she says about me."

  diye çemkirmiş elizabeth taylor joan rivers için.
 • dublajsiz ajda pekkan
 • normalde amerikan tarzı esprilere kıl olan bünyemin kaldırabildiği yegane zat-ı muhteremdir. digiturk 112'de denk gelirseniz mutlaka izleyin. fashion police'de harikalar yaratıp altınıza zıçmanıza neden olabiliyor. düşündüm de türkiye'de olsa ağzını burnunu kırarlardı. kredisi fazla sanırım.
 • türkiye'de yaşına bakmaz topuğundan vururlar bunu.

  birkaç alıntı:

  selma hayek'in kocası için:
  "atm machine with a penis"

  twitter'da fashionpolice hashtag'ini yanlışlıkla fashionpoilice diye yazan lindsay lohan'a:
  "how many times you need to be arrested to learn how to write 'police'."

  halle berry'ye:
  "you don't deserve to be cheated. marry tom cruise. i guarantee he wont sleep with another woman." (tom cruise ve david beckham ilişkisiyle ilgili dedikodulara ithafen)

  ismi manrepeller.com olan bir moda web sitesi sayfasının sahibine:
  "did you took the name "man repeller" because jenniferaniston.com was not available?"

  v magazine'deki fotoğraflarıyla ilgili olarak nicole kidman'a:
  "there is no better way to get back to tom cruise. you got the ass of a 14 year old boy."
 • sozlukte hakkinda gorsel olarak yapilan genel benzetme ajda pekkan olan, bana kalirsa sema çelebi'ye cok daha benzeyen amerikali tv insani.