şükela:  tümü | bugün
  • 1984 doğumlu portekizli sağ bek oyuncusu. hücumcu bir bektir. sık sık orta alandaki oyuncularla verkaçlara girerek son çizgiye kadar indiği görülür. kariyerini, 2010'un başında braga'dan transfer olduğu sporting cp'de sürdürmektedir. buradaki performansıyla milli takıma kadar yükselmiştir. 2011 başında marsilya'nın, sakatlanıp sezonu kapatan cesar azpilicueta'nın yerine joao pereira'yı transfer etmek istediği konuşuluyordu ancak marsilya o bölgeye rod fanni'yi transfer etti.

velhasıl zaman zaman pepevari çirkinlikleri olsa da genel olarak beğendiğim bir sağ bektir. benfica altyapısında yetişip sporting'de forma giyen onlarca oyuncudan yalnızca biridir.

http://www.youtube.com/watch?v=8d5rwzgul_8
  • kısaca joão pereira. sporting cp'nin sağ koridorunun işlemesinde önemli bir faktördür.
    dişleri telli, iki kulağı da küpeli, metal yoğunluklu bir oyuncudur.
  • 3.7m euro bonservis karşılığında kendisi artık valencia cf oyuncusudur.
  • çirkef kelimesinin yetersiz kaldığı bir adam.
    ben böyle şey görmedim.
  • beşiktaş'a geliyor diyorlar.

çok iyi transfer olur. portekiz milli takımının banko sağ bek oyuncusudur. son 2 büyük turnuvada (hem avrupa şampiyonası, hem dünya kupası) yanlış hatırlamıyorsam bütün maçlarda ilk 11'deydi.
  • taraftar(en azından ben) linnes gazına gelmişken gelmemesi gereken portekizli. daha büyük bir isim olabilir ancak genç değil, kariyeri düşme aşamasında, ayrıca da allerjik olduğumuz üzere portekizli. kötü bir adam tabi ki de değil ama linnes beşiktaş'ın kimyasına daha çok uyar.
  • umarım martin linnes yerine bu adamı almak gibi bir hata yapmayız.
  • beşiktaş'a transfer olacağı söylenen oyuncu. zaten artık eylül gelmişken, alınacak oyuncunun bırak yaşını, nefes alıp almadığına kadar düştü kriterler.

genç ve yetenekli oyuncuların asla gelmeyeceği bir ülke burası. gelenler de motta gibi her maç patlayan adamlar çıkıyor. kimse kendini kandırmasın.

yaşı da 30. problem değil. gelsin, hemen gelsin, bu akşam gelsin.
  • trabzonspor ile görüşmelere başladığı kapa bildirilen portekizli sağ bek.