• 13 ocak 2009 tarihli tennessee deplasmanında potalara 54 sayı bırakmış kentucky oyuncusu.1969'dan beri kırılamayan dan issel ın 53 sayısını geride bırakarak tek başına bir maçta en çok sayı atan kentucky li olmayı başarmıştır. bunu da 22'de 15 saha içi, 15'te 10 üçlük!!, 14'te 14 serbest atış gibi çılgın yüzdelerle atarak takdire şayan bir performansla gerçekleştirmiştir. ha bu herif bu kadar sayı atıp başka birşey yapmamış mı diyeceksiniz, 8 ribaunt 4 te asist yapmıştır kendileri. nba için de ayrıca büyük prim yapmıştır. fakat nacizane kendisi hakkında birkaç şey söylemem gerekirse ncaa'de fazla göze batmayan boy dezavantajını saymaz isek; iyi bir şut tekniği, fena sayılmayan atletizmi ve basketbol iq'su ile iş yapabilecek bir oyuncudur.

54 sayılık performanstan küçük bir bölüm:

http://espn.go.com/…p?id=3831528&categoryid=2459792

edit:imla hatası
  • üçlük makinası. az önce 9 dakika içinde 7'de 6 üçlük salladı.
  • bu sabaha karşı oynanan charlotte bobcats maçının ilk çeyreğinde bulduğu 20 sayıyla, allen iverson'a ait olan philadelphia 76ers rekorunu egale ederek, kulüp tarihinin bir iç saha maçının ilk çeyreğinde en fazla sayı bulan 2 oyuncusundan biri olmuş. *
  • ne bilek varmış ki, wizards karşısında 6/7 üçlük ve 10/11 şut oranı ile oynamış ve maçı 26 sayıyla tamamlamış bir oyuncudur. bu şut yüzdeleri ile maçta +36 verimlilik puanı yapmıştır kendine. efferim ona.
  • lakers'a önümüzdeki sezonda üçlük bölgesinden çok fazla yarar sağlayacağını düşündüğüm oyuncu.
  • gregg popovich'in elinde olsa her maç 15-20 sayısı olurdu.
  • tarihi bir an yaşıyor:
    lakers thunder maçında bitime 4 dakika kala 42 sayı attı, durant ve westbrook toplamda 42 sayı attılar

günahım kadar sevmediğim lakers'ı tutuyorum bu gece

edit: 2.30 kala hala 42-42
    toplamda eşit gittiği isimlerin biri tarihin en çok sayı atan oyuncusu olacak gibi ilerde ve bu gece triple double yaptı
    öbürü (ben sevmesem de) son yılların en hızlı ve patlayıcı guardı

edit: 1 dakika kala hala eşitlik sürüyordu, 0.57 kala westbrook attı, üstelik lakers kaybetmek üzere, resmen nazar değdirdim

edit: düelloyu? 47-42 kaybetti ama maçı kazandılar
  • pre-season maçı sabahı ters tarafından kalktığı için 2 ay parkelerden uzak kalacağı açıklanan şutör. gece sırtın açıkta mı uyudun be koca oğlan!
  • orlando magic'e takas edilen oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap