şükela:  tümü | bugün
 • yeni nesil ingiliz aktörlerden, şu sıralar adı taylor swift'le aşk dedikodularına karışmış durumda. şurada yıllardır britanya'nın köpeğiyim ama taylor'la oturup ingilizliği övsek (bkz: ne güzeldir ingilizlik) elime verir gibi geliyo asfhfbgh
 • dünyadaki en yakışıklı erkeklerden biri. evet, bu kadar netim.

  bir de yetenekli, görgülü, edepli, düzgün... sempatik ama cıvık değil. ingiliz ama kaba değil. oyunculuğu da gayet güzel. seviyoruz kendisini.
 • aka (bkz: william bowery)

  folklore çıktığında exile ve betty şarkılarındaki w.b.'nin joe alwyn olduğunu herkes zaten tahmin etmişti. taylor swift'in disney+'ta yayınladığı folklore* 'da bunu söylediğinde kimse şaşırmadı. ancak devamında söyledikleri gördüğüm kadarıyla herkeste küçük bir şok etkisi yarattı.

  (bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)

  benim aklımdaki senaryoda;
  joe: movie yerine film yaz
  taylor: darlin adını yazıyorum o zaman writers'a (ayıp olmasın şimdi)
  joe: mahlas yaz bari taytay (akşam akşam iş çıkarma yahu)

  meğer olaylar joe'nun köşedeki odada kendi kendine şarkı söylemesiyle başlamış. kulak misafiri olan taylor akbaba gibi çöreklenince *öhm* pardon söz yazarı olmanın verdiği içgüdü ile şarkıya ortak olunca ortaya 63. grammy ödülleri 'e aday bir şarkı çıkmış.

  taylor aynı şeyi jack antonoff için de yapmıştı. fun. 'da gitar tıngırdatan adamı aldı prodüktör yaptı sene 2015.

  ne desek buna taylor swift effect mi?
 • taylorcigimin her sey gibi erkek secimlerini de takdir ettiren adamdir, cok hos bir tip gercekten. ayrica sanirim kendisi de gecmiste emma stone ile takilmis, bu durumda bu arkadasin da kadin zevkini takdir etmemek mumkun degil.