şükela:  tümü | bugün
698 entry daha
 • bu adam kazanırsa, sizin, bizim ve de hepimizin felaketi olur. bu ekonomi ile bu yönetim anlayışı ile türkiye'nin işi zor. 80'lik dede takar joystiki içimizden geçer. kendisi yunan ve ermeni dostu aynı zamanda kıbrıs harekatı sonrası türkiye'ye amborgo koydurmayı başaran senetör.

  (bkz: 5 ekim ekşi sözlük boykotu) ulan beni boykottan çıkartı yazmama neden oldu.
 • hobi olarak türk düşmanlığı yapıyor. sanmıyorum ama seçilirse trump'ın yarım ağızla söylediği mahvetme adımlarını atmayı kesinlikle dener.
 • bu adam trump gibi kabadayı adam değil. tabiri caizse kurt gibi herif. başkan yardımcısı olduğu zaman doğrudan veya dolaylı olarak 15 temmuz ile alakasının olduğu söyleniyordu. adamın türk düşmanı olduğu yıllardır bilinen bir gerçek. seçilirse vay halimize... abd'yi şu yöneten sarı kafalı müteahhiti 3'e katlar. trump ağzıyla dolar yükseltiyorsa, bu adam neyse...

  koskoca abd ninelerin dedelerin eline kaldı ya lan. clinton-trump, trump-biden.

  biden'da liderlik vasfı yok kardeşim boş verin
 • trump'ın karşısına eşek çıksa kazanır diye bakılan 2020 seçimlerine heyecan getirmiş adaydır. ciddi manada trump'a ikinci başkanlık şansı verecek kadar kötü bir aday görüntüsünde. şu son iki seçimdir koca abd nasıl bir tane aklı başında başkan adayı bulamıyor diye düşünüyor insan.
 • geleceğin abd başkanı.
 • "ülkemiz batıyor, vatandaş olarak küfretmekten başka elimden bir şey gelmiyor!" diye kara kara düşünenler varsa, kısa vadede yapabilecekleri tek şey bu adamın başa gelmemesi için dua etmektir. mevcut iktidara düşmanlığından, akp-mhp gidene kadar türkiye'nin içinden geçmeye yemin etmiş bir bunaktır.
 • "dinsizin hakkindan imansiz gelir"deki taraflardan biri
 • "bu adam kazanırsa, sizin, bizim ve de hepimizin felaketi olur. " bu adam gelse de gelmese de, bizim sonumuzu bizden baska kimse getiremez. ona gelene kadar bizim sonumuzu getirecekler veya getirmek icin calisanlar zaten basimizda. bizim bize ettigimizi birak amerikan baskani, cumle cihan bir araya gelse edemez. o yuzden biden'di, trump'ti diye uzaklara bakip aglamanin manasi yok. once kendi evinin onunu temizle.
 • türk düşmanı olduğunu saklamayacak kadar delikanlı siyasetçidir.
  başa gelirse türkiye adına ne değişecek ki zaten diğerleri de türk düşmanı.
  kaldı ki kim kimin dostu? içimizde kaç kişi amerika sever? kimse sevmiyor ancak en ufak fırsatını bulan kendini amerika’ya atmaya çalışıyor. bu da ayrı bir ironi.
  abd gibi devletlerde, belirli bir devlet politikası vardır. başa kim gelirse gelsin bu kuralları değiştiremez. yani bizim ülke ile karıştırmayın.
 • seçilirse amerikan ambargosu yememize neden olacak ihtiyardır.

  eski tüfeklerden ve fevkalade inatçı bir adam bu.

  amerikan ambargosu yersek youtuberlık ve adsense'den tutun birçok amerikan firmasından bize para akışı olamaz.

  iran gibi olup çıkarız.

  kimse meselenin ciddiyetinin farkında değil.

  iranlı youtuberlar türkiye'ye taşınıyorlardı.

  artık gidecek başka ülke ararlar.

  anasını belleyip iran'a çevirdiler memleketi.
1689 entry daha