şükela:  tümü | bugün
  • http://www.youtube.com/watch?v=btodbds99iq
    see no more diye bir şarkısı var.
  • gereken patlamayı bir türlü yapamamasına üzüldüğüm, dahası hayret ettiğim amerikalı genç şarkıcı...bu adam büyüdü, yüzü oturdu kocaman bir insan oldu, saçlarını kestirdi, iyi giyinmeye başladı, e yetenek de var ama neden bir türlü tutunamıyor şaşırıyorum...kaş yapısı itibariyle biraz idogiller'den olsa da yakışıklı bir genç joe, sübyan justin bieber gibi değil...ama olmuyor bir şeyler ters gidiyor sanki...acaba jonas brothers amerika'nın yurtseven kardeşleri mi diye düşünmeye falan başlıyorum...
    her ne kadar facebook'ta bir iki milyonluk bir hayran grubu olsa da bu adam daha iyi bir yerde olmayı hak ediyor benim gözümde...kim bilir belki ilerde bir gün umduğum olur buralar hep entry dolar...
  • la masia çıkışlı gelecek vaad eden genç katalan tipli şarkıcı.
  • bir zayn malik olamamıştır.

hatta sevgilisi gigi hadid i bile zayn e kaptırmıştır.
  • kardeşi kendisine büyük kazık atmış disneyden çıkma şarkıcı bozması. ayrıca dün bütün eski sevgilileri sevgilisinden ayrılmış ve kendisi tivitırın gündemine oturmuştur.
  • dnce grubunun solisti.
    jonas brothers grubunu zamanında hiç takmamıştım, o yüzden joe jonas hakkında çok fazla bir malumatım yok gerçi ama, çocuğun sesi hoş cidden.
    cake by the ocean güzel şarkı olmuş.
    bi kaç canlı performanslarını izledim, biraz daha enerjik olsa mükemmel olucak. çok ruhsuz duruyor bu kadar hareketli kıpır kıpır bi şarkıyı söylerken. benden söylemesi.
  • (bkz: #63455241)