• rock star tanımına sapına kadar uyan tek adamdı. "dı" diyorum bak joe dikkatini çekerim, facebookta account açmış, compact makine ile çektiğin resimleri falan koymuş, bana arkadaş listemdeki bir levent, bir aydın gibi olmuş. o büyünü, ulaşılmaz karizmanı 7 megapixel kamerayla bitirmişsin.bir "poke" uzağımdasın lan daha ne yapacaktın, anasını siktin auranın, elektiriğin, karizmanın maksadın nedir? akıllı ol !!
  • türkiye'de de yayınlanan spider-man* çizgi filminin tema müziğini yapmıştır. bu müzik çeşitli ortamlarda techno spider-man olarak da geçer.
  • slash ve kirk hammett'ın sahne hareketleri neredeyse birebir joe perry'dir.

kirk'ün bir iki harekti haricinde pek belli değil ama slash gaza geldiğinde direkt joe oluyor.
  • taksim'deki direniş için destek veren ünlülerden. kendisi ricalarımı kırmayarak retweet etti olanları. onu takip edenler de retweet ederek destek veriyorlar şu an.
  • helal olsun lan bu adama, cidden. adam sabahtan beri gezi parkı için her şeyi yaptı, her söyleneni retweet etti, hep destek mesajları verdi. koskoca aerosmith'in gitaristi, gelmiş geçmiş en önemli müzisyenlerden, adam belki hiç gelmedi istanbul'a. bizim ülkemizin sanatçılarının sikinde değilken dimdik durdu destek oldu.

taşakların 1000 kiloymuş joe reyis.
  • 2010'dan itibaren basılan tüm ingilizce sözlüklerde cool kelimesinin karşılığı olarak yer almaktadır.
  • bi cliplerinde raylarda gitar calarken tren gelmekte ve joe treni son ana kadar hic zitlemeden beklemekte. son anda bi adim atarak raylardan disari cikmaktadir. gordugum en cool sahnelerden biriydi.
  • hayranlarından gelen sorularıyla yaran bir internet sitesine sahip gitarist.

does joe wear glasses?
    yes, joe does wear glasses.

ayrıca boneyard adında bir hoş bir signature slide'ı mevcuttur. bir ara almak denemek lazımdır.
  • "kac gitariniz var?" sorusuna "600'e yakin" demis, diyebilmis adam. yemin ederim nazarim degecek...
    http://www.ultimate-guitar.com/…ve_600_guitars.html
  • karizma denince akla gelmesi gereken sayılı gitaristlerden. öyle bir insan ki yanında nükleer bomba patlasa radyasyondan yürüyerek uzaklaşır.
hesabın var mı? giriş yap