şükela:  tümü | bugün
  • joe rogan ın podcastidir. youtube da bir sürü bölümü bulunabilir ve oldukça eğlencelidir. jor rogan ın oldukça geniş ilgi alanı olan ilginç bir herif olduğunu görmemi sağlamıştır.
    genelde olay misafir ettiği konukları ile genel konulardan konuşmaları şeklindedir ve joey diaz denen ayı bozması, bu arada favorilerimdendir, komedyenin misafir oldukları özellikle çok eğlenceli geçer.
    gelmiş geçmiş en bilgilendirici ve izlenesi olanı ise neil degrasse tyson u misafir ettiği bölümdür.

https://www.youtube.com/…oa2ju1nvi&list=wl&index=18
  • internette izlenebilecek en guzel seylerden biri. ıngilizce anlayan herkesin izlemesi gereken bir podcast serisi.
  • bugün metallica dan james hetfield ı konuk etmiş oldukça sağlam bir muhabbet dönüyor, ısrarla tavsiye ederim. müzik muhabbetinden ziyade james nasıl herifmiş görmek için baya bi eğlenceli geçti muhabbet.

linki de budur.
  • dün jordan peterson'lu bölümü yayımlanan podcast. joe rogan'ı ufc yorumcusu olarak tanıyordum ve podcastinin sadece beğendiğim mma dövüşçüleri olan bölümlerini aratıp dinliyordum, dün jordan reisli bölümünden sonra podcastini takip etmek şart oldu artık.
  • joe rogan'ın podcast'inin resmi adı. 2017'nin sonlarından beridir ilgimi çeken konuklar olduğunda açar izlerim. geçen gün ilk podcast'i nasılmış acaba diye merak edip baktım. vay be nerden nereye diyor insan. şu anda 1100'den fazla podcasti var. adeta muhteşem bir istikrar ve başarı örneği.

1. podcastin altındaki bir yorum da şöyle;
    - holy shit. watching this makes me feel like i can accomplish anything.