şükela:  tümü | bugün
 • arsene wenger'in yeni favorisi. klüpler 1.5m dolar gibi bir ücrette anlaşmışlar. eğer ingiltere hükümetinden çalışma iznini kopartılabilirse kendisi için artık arsenal'li diyebiliriz.
 • arsene wenger'in arsenal internet sitesindeki açıklamasına göre resmi imzası formalitelerin tamamlanmasına kalan oyuncu. deportivo saprissa takımında oynayan campbell, 6 kez kosta rika milli takımı'nda oynadı ve 2 gol attı.
 • arsenal'in kiralık olarak fc lorient'e gönderdiği genç yetenek.
 • arsenal'in önümüzdeki sezon için kiralık olarak olympiakos'a gönderdiği futbolcu.
 • stili bana 2010 dünya kupası'ndaki gana milli takımını hatırlatıyor nedense. sanki şu haliyle o takımda olsa hiç sırıtmaz, epey de parlarmış gibi...

  kendisinin arka arkaya fc lorient, real betis ve olympiakos'ta oynaması arsenal'de kimin fikri bilmiyorum veya icraatı bilmiyorum ama pek güzel verilmiş kararlar... artık bu yıla yalnızca skor üretip özgüven kazanması kalmıştı, onu da görece kolay yunanistan ligi'nin büyük bir takımında oynayarak yapıyor. kanımca seneye arsenal tarafından kullanılmazsa ve fakat satılmazsa, tekrar ispanya'ya gidip açık alan kullanabileceği, yumuşak ve bu özgüvenle skor üretebileceği bir yere gitmesi isabetli olur.

  her ne kadar olympiakos'ta skora katkı verse de (17 lig maçında 6 gol 9 asist, gerçi bir asisti çok saçma, kornerde topu verdiği adam 90 metre dripling yapıp gol atıyor, şampiyonlar ligi'nde 3 maçta skoru yok) ingiltere'de buna devam edip-edemeyeceğini öngörmek kolay değil. sanki bir sene daha biraz daha iyi bir ligde denense de olabilir... yani en azından böylesi bir şüphe yarattığına göre denenebilir.

  son olarak, solak bu arkadaş, genellikle sağ kanatta oynuyor, top ayağına yakışıyor, az biraz kazım kazım'ın potansiyelli hallerini andırıyor, ondan daha süratli duruyor ve daha süratli, ayağı daha net-temiz.
 • fenerbahçe ile anlaştığı iddia edilen futbolcu. eğer doğruysa çok canlar yakacağa benziyor.
 • fenerbahçe ile anlaştığı iddiaları sadece yalandan ibaret olan yetenekli, genç oyuncu. fenerbahçe bu adamı alırsa anırırım.
 • fenerbahçe'nin kanat oyuncusu eksikliğinde faydalı olabilecek bir futbolcudur. hele ki kuyt'ın yaşının ilerlediğini ve sow'un zaten o bölgenin adamı olmadığını düşünürsek fenerbahçe'nin radarına girme sebebini anlamış oluruz. evet burada dendiği gibi kendisi arsenal kapasitesinde olmayabilir ama türk takımları fazla para ödememek kaydıyla şansını deneyebilir.
 • sezon ortasında yeni sezon için fenerbahçe ile bedelsiz anlaştığı haberleri çıkan futbolcuydu. yanlış hatırlamıyorsam sözleşmesi bitiyordu sezon sonu, tabi daha sonra yenilemişlerdir veya haberler kolpadır bilemem. emenike veya sow'dan birini satıp alınabileceğini düşünüyorum. hatta ciddi ciddi girişimlerin yapıldığını düşünüyorum.
 • artık alamayacağımız futbolcu.