şükela:  tümü | bugün
  • bir besteci ve müzisyendir kendisi fakat çoğunlukla massivemusic yüzü olarak bilinir." solipsism " besteci ve piyanist joep beving başlangıç albümüdür.
    kendisi gerçeğin sadece insanın kafasında olduğunu düşünen kendine farklı bir filozofik düşünce geliştirmiş abimiz. herşeyin ötesinde harika piyano parçaları vardır insanı alıp çok farklı yerlere götüren.
    en bilinenleri; the light she brings ,sleeping lotus 'dur
  • çok dinlendirici bir tarzı var. müthiş leziz.
    geç buldum seni abi, kusura bakma.

teşekkürler spotify
  • evet, the light she brings çok çok güzeldir, 1 hafta boyunca başka hiçbir şey dinlemeden çokca dinledim. sleeping lotus da keza. ama aşağıdaki nasıl bir şeydir arkadaş.

https://youtu.be/k_7gbj85are

küçücük bir ev. televizyonda açık çizgi film karşısında 2 küçük çocuk oyun oynuyor. arada kapılar açılıp, kapanıyor. evde yaşam destek ünitesine bağlı yatan yaşlı adam. eşit aralıklarla gelen bip bip sesi. oyuncaktan gelen dırıdırıdın sesi. burasını ben şeettim de ne güzel kayıttır bu arkadaş. nerden çağrıştırdı bilmiyorum ama aklıma bir 'mother will die' getirdi.
    siz 'midwayer' da es geçmeyin.

bu da the light she brings'in bir kaydı;
    https://youtu.be/a8jx2b2sgg8
  • benim de spotify sayesinde keşfettiğim müzisyendir. ama artık çok daha fazlasıdır çünkü kendimi ateşlere atıp phd research proposal yazacağım dediğim için ve tabiki hocam günde en az 12 saat çalıştığı ve herkesten bunu beklediği için abuk kısa bir süre verdi ilk tartışmamızdan önce. öyle olunca da çok mu çok okuyup, üstüne 4 yıl boyunca ne yapabilirim* diye düşünmem gereken hızlandırılmış bir zamandan geçiyorum. şarkıları bu dönemin fon müziği oldu, ben çalışırken o tatlı tatlı çalıyor piyanosunu, var olsun.
  • solipsism adlı albümü ile çok keyifli çalışılıyor. sizi meşgul etmeyecek kadar sakin ve güzel bir ritmi varken, bi an kulak kabartığınızda keyif aldığınız parçaları var beving'in. herkes gibi farkındalığımı spotify'e borçluyum.şimdilik popüler parçam midwayer ... bakalım dinledikçe güzelleşen farklılaşan parçalar.