şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: 1)
 • tekniği konusunda bi iddiada bulunamasamda hız ve $ov olarak gayet ba$arılı olduğunu söyleyebileceğim slipknot bateristi.
  gözümle görmesem drum machine ya da hidrolik pedal mı kullanıyo bu adam diyebilirdim.ayrıca yere 90 derece açıda, dönerken solo atan insan evladıdır. (bkz: disasterpieces)

  gereksiz bilgi olarak, grubun en kısası ve “maggot” lafını çıkaran kişi.. gerçek ismi ise nathan jonas jordison. japon kabuki maskesi takar. şu sıralar murderdolls grubunda da görülebilir.
 • kendisi ayni zamanda murderdolls grubunda gitar calmaktadir. maskesiz olarak biraz makyajli halini burada görebilirsiniz. slipknot grubunda en güzel maskeye sahip kisidir kendileri. bu maske bir kibuki maskesidir. boyu oldukca kisadir. diger elemanlarin yaninda cok minik görünür. konserlerde dehset bir sekilde döktürür. bu albumde döktürmez anlamina gelmez. ama konserdeki canli performansina sahit oldugunuz zaman oha be diyebilirsiniz.
 • metallica'da download festival öncesi hastanelik olan lars ulrich'in yerine davul çalıp, lars'ın yerini gani gani doldurduğu yetmiyormuş gibi olaya kendi doğaçlamalarını da katarak gecenin kahramanı olan eleman.
 • sebastian bach'ın yakın arkadaşı olduğunu, partilerde çeşitli pozisyonlarda (!) çekilmiş resimleri bulunduğunu belirtmekte de fayda var.
 • bu hafta gerceklesen download festivalde metallicanin davulcusu lars ulrichin aciklanamayan bir nedenden dolayi hastaneye kaldirilmasinin ardindan grup adina davulculuk görevini ustlenen ustun yetenekli zaat. konser icin kafalarinda slayer, type o negative gibi guruplarin davulcularini dusunen metallica, joeynin davula gecmesi ile kararlarini verdiler.
 • caz eğitimi aldığı söylenir durur kendisinin. doğru mudur bilinmez ancak gayet hızlıdır, başaşağı solo da atar, iyidir.
  paiste kullanır bir de.
 • ayrıca 1.60 küsür boyu vardır bu adamın.
 • yetenekleri çok fazla abartılan bir davulcu. evet kendisi iyidir, hızlıdır, ama abartmamak lazım. dave lombardo, joey'nin yaşındayken onun rahatlıkla iki katı çalabilecek kapasitede bir davulcuydu. iced earth'ün hızı çok övülen davulcusu richard christy bile slayer'ın reign in bloodalbümünü dinlediğinde kendisinin böyle bir hıza inanamadığını söylemiştir. teknik konusunda da aslında çokta aşmamış bir davulcudur. double kick olayındaysa bass davullarının tonundan ve tuşesinin iyiliğinden çok mükemmel ve hızlı çaldığı sanılır. eğer ona double kick olayını aşmış, yemiş bitirmiş dersek, bir virgil donatiyada bir derek roddy'ye ne demek gerekiyor? ayrıca jazz eğitimiyle filan alakası da yoktur.
 • otepin house of secrets albümünün kayıtlarında davullarını çalmıştır, şimdi orda burda sürtüyor herkes nasipleniyor da kendisinden de kadroya aldığımda kesinlikle öyle başka sahnelere salmayacağım, ha kendiminkinde mikrofon aparatıyla bağlarım, joey hit me like yoru drums gibi tacizlerde bulunurum o tartışılmaz.. naz yaparsa nasadan uçar yanar dönerli ne istiyorsa alırız, olmadı şurda haramidere sanayi sitesinde ustalar alasını yapar ..