şükela:  tümü | bugün
 • '92li alman pivot... kendisi 2.11 boyunda ve 2012'den bu yana fraport skyliners forması giymekte. 2014 ve 2015'te ligin 'en fazla gelişme gösteren oyuncusu' ve 'en iyi genç oyuncusu' ödüllerini aldı, son bir haftada gaziantep deplasmanında ve almanya ligi allstar maçında mükemmel performanslar sergiledi; dikkat edilmesi gereken bir isim...
 • geçirdiği etkileyici sezondan sonra laboral kutxa ya katılan dev oyuncu, skyliners'la fiba europe cup şampiyonluğu yaşamıştı ve almanya ligi'nde yarı finalist olmuşlardı. ortalama olarak 23 dk. 11s- 6r- 2a/2tk gibi ortalamaları var, pota altında iyi bir bitirici, serbest atışları iyi seviyede ve ayrıca dış şut tehdidi var, laboral için iyi bir transfer oldu.
 • şimdiden euroleague'de sezonun transferi ilan ettiğim alman oyuncu.

  avrupa'daki en iyi scouting ağına sahip saski baskonia'nın diğer euroleague takımları uyuyadursun, sezon başında sessiz sedasız kadrosuna kattığı oyunculara bir örnek daha.

  parke üzerinde yapamadığı şey az. 211 cm olan boyuna göre ayakları çabuk ve özellikle hızlı hücumlarda parkeyi çabuk katediyor. henüz rakamlara tam yansımasa da oldukça yüksek bir saha görüşü ve pas yeteneği var. gayet iyi bir ayak fundamentaline sahip ve alçak postta bitirebiliyor. bunlarin ustune bir de orta mesafe ve 3'luk tehditi var ki oyun karakterini etrafında şekillendirdiği özelliği de o. üstelik topu o kadar yüksekten çıkartıyor ki blok yeme ihtimali de pek kalmıyor.

  yaşı itibariyle dünkü çocuk değil, ama zaten geldiği gibi euroleague seviyesinde ciddi katkı verdi ve andre bargnani'nin yokluğunu hissettirmedi. euroleague ortamında ilk sezonu olduğu düşünülünce hiç fena değil.
 • almanların çok şey beklediği , şu ana kadar beklentileri de boşa çıkarmayan muhteşem pivot. şutu var, içeri penetresi var, zaten de iyi bir sırtı dönük oyuncusu.
  frankfurt'tayken keşfetmiştim kendisini ama baskonia takımında bile 20 dakikada ortalama 10 sayı atıyor. kesin nba yapacak gibi. yolu açık olsun.
 • euroleague'deki ilk sezonunda 33 maçta 23.5 dk ortalama süreyle 10s-7r-1.7a /0.9tk yapan oyuncu, 15 verimlilik puanıyla oynadı, şut yüzdeleri de oldukça iyi.
 • savunmasını geliştirmediği sürece olup olacağı maksimum yer şimdiki kulübü baskonia olan alman pivot.

  şutu iyi, sırtı dönük oyunu fena değil ve keskin şutundan olayı alan açabiliyor fakat savunmadaki leyla halleri bütün bu artılarını gölgeliyor. ayrıca tempo arttığı an oyundan inanılmaz kopuyor. ve ayakları yavaş sayılır.
 • alec petersla yollarını ayıran cska ile şutu olan uzun kontenjanından 2 yıllık sözleşme imzalayan alman basketbolcu.

  sezonun sonuna doğru ivme yakalamıştı, ödülünü aldı.