• fransız gazetelerinde çıkan röpörtajlarında "ispanya'da çok fazla ırkçılık vardı bu yüzden kimi siyahi oyuncular ispanya'ya gelmekten çekiniyorlardı fakat beşiktaş'ta bunun tam tersiydi sadece siyahları seviyorlardı; amokachi'yi, nouma'yı ve beni" gibi açıklamalar yaparak beşiktaş'ın anlaşılması güç sosyolojik yapısını dile getirmiş bir oyuncudur kendisi.

ayrıca ibrahimovic'in kendisi hakkında "ben carew'in topla yaptığı her şeyi bir portakalla yapabilirim" şeklinde bir açıklaması vardır.
  • ona gelenin bana gelmesini istediğim futbolcu. kıyamam.
  • 2012'de iflasini acikladiktan sonra aktorluge basladi.
    http://www.imdb.com/name/nm1433637/
  • son 2 senede 3 gol atan, 8 aydir bosta gezen, gecen sene ingiltere'de 2.ligde oynayan, 33 yasindaki bu adam dunyanin en prestijli kuluplerinden biri olan inter'e transfer olabilirmis.

bence yarin loto oynasin, bu transfer olduysa o kesin cikar.

edit: transfer henuz kesinlesmemis, iki taraf arasinda gorusmeler suruyormus.
  • mal turnusolu görevi gören futbolcu.
    adam ne yapmış da çirkef olmuş dediğinizde vereceği tek cevap; hoydonkun ayayına baştı:( olan adam, futbol hayatını çirkeflikle geçiren emre'yi savunuyor. ayıp olm aklını başına devşir, troll olacaksan da kalitelisini ol...
  • benimle kahveye gelmesini istediğim oyuncu. yapı itibariyle elleri büyük taş çalar, şenlik olur ortalık.
  • beşiktaş yönetiminin "parayı buldum mu acımam, satarım" mentalitesinin kurbanı olmuş son futbolcu. iyi tamam elemanlar teker teker satılıyorlarda da (bkz: nihat kahveci) (bkz: ilhan mansız) yönetim eline geçen bu eşşek yükü parayla ne yapıyor sorusu hala cevpsızdır, bu para muhtemelen juanfran'ın ve del bosque'nin yüklü tazminatlarının ödeneği olacaktır.tabi beşiktaş seyircisi gelecek yıl forvet hattında youla ve veysel'in oynayacağını öğrendiği zaman kombine bilete hücüm edecektir. böylece inönü bu birbirinden vasat iki adamı izlemek için can atan bjk seyircisiyle dolup taşacaktır. bununla da yetinmeyen yönetim basketbol takımının sonuna cola turka eklettiği gibi futbol takımının başına da çaykuryazdıracaktır, böylelikle yarısını topladığımız çaykur rizespordan kürsatın bonservisinde indirim istemeye yüzümüz olacaktır. bir de basketbol takımının en kral oyuncusunun, khalid el aminin, satışı vardır ki ona hiç değinmek istemiyorum, sözlükten uçamanın gereği yok durduk yere...

artık mali açıdan futbolcu sata sata asla düzlüğe çıkılmayacağını vurgulamak lazım. bütçedeki açığı takıma takır takır top oynatıp, tribünleri doldurarak karşılamak varken, taraftarları takımdan soğutmanın alemi yoktur.

bunu da eklettiniz bana, helal olsun:

arkası gelmez dertlerimin bıktım illallah
    biri biterken öbürüde başlar vermesin allah

yillar sonra gelen edit: efendim besiktas sonucta del bosque'ye okkali bir tazminat ödemeye mahkum edilmistir, hatta 2007-2008 sezonunda sampiyonlar ligi yayin gelirlerini alabilmesi icin tazminatin ödenmesi sart kosulmustur.
  • kendisinin besiktas'a transferinin ardinda cok degisik bir sebep daha yatmaktadir. besiktas yonetimi bakar ki, ibrahim üzülmez cok kosuyor, cok iyi adam eksiltiyor, cok iyi son cizgiye iniyor, ancak bu noktadan sonra eli ayagina dolasiyor, topu nereye yollayacagini sasiriveriyor. e yoneticiler dusunur, tasinir, ne yapmak lazim bunu cozmek icin diye, sonunda cozumu dev gibi bir santrafor almakta bulurlar. böylece ibrahim kafasini yerden kaldirdigi nadir anlarda ceza sahasinda deve gibi adami gorecek, topu atacagi yeri bilecektir. yaptigi ortalarin yüzde yetmisi gene kötü olacaktir, ama kalan otuzu dogru yere gitse yeter zaten.
  • hakan şükür'ün daha fazla kadınla yatmış versiyonu, bir de fettuhlahçı olmayanı.
hesabın var mı? giriş yap