şükela:  tümü | bugün
 • bu sene yapilacak abd ara secimlerinden biri olan pensilvanya senatorluk seciminde mehmet oz'e karsi yarisacak olan demokrat.

  senatorluk secimlerini kazanirsa ve saglik problemleri izin verirse, demokrat parti'nin agir da olsa degisen cehresi ve abd halkini artik patlama noktasina getiren konularda sergiledigi tutumlarin yaratacagi ruzgarla, 2028 yilindaki baskanlik secimi icin aday olabilir. kazanirsa da sasirmam.
 • ciddi hasta olup halen daha pensilvanyadan senatoya seçilmeye uğraşan klasik bir 21. yüzyıl woke demokratı. normal insanlar gibi görünmek için sweatshirtle falan miting yapar. sosyal medya’da acayip takipçisi vardır, her paylaşımı bot hesaplar tarafından büyük destek alır. kendisi hayatı boyu ailesinden geçinmiştir, öz’e elit diye laf eder ancak harvard’da burssuz master yapmıştır. iş rakibi mehmet öz ile münazara yapmaya geldi mi, bunu seçimden son 2 hafta kalaya bırakır. böyle bir balondur işte fetterman. bugün ise newyorkmag kendisi hakkında böyle bir haber yapmış. başlığın çevirisi john fetterman’ın zayıflığı. yaptıkları haberde fetterman’ın zayıflığının nasıl bir güç olduğunu yazıyorlar. bildiğiniz zırva yani. her an kalp krizi geçirip ölecek adamı parlatıyolar da parlatıyolar. bakalım bu balon nasıl patlayacak.
 • mehmet öz ile münazarasında acınası hallere düşen politikacı youtube

  bu saatten sonra radikal, militan demokratlar hariç bu adama oy atabilecek biri çıkar mı sanmam? üzüldüm adama resmen. iki kelimeyi bir araya bile getiremiyor herif. bunu ağğbi çok iyi solcu yaaa diye aday olarak öne süren radikal demokratlar yenilmeyi hak ediyorlar cidden
 • amerika'nın en kalabalık 5.eyaleti olan pensilvanya eyaletinin yardımcı valisi olan kişidir. ayrıca kendisi, 8 kasimda yapilacak ara seçimlerde pensilvanya senatörü olmak için, mehmet öz ile yarışacak.
 • tip olarak 2. sınıf amerikan filmlerinde anasını babasını kesip hapishaneye düşmüş tiplere benzeyen adam.
 • adamda kodum mu oturturum tipi var, oturttu da. (kendisini desteklemiyordum, pensilvanya seçimlerinde nötr'üm)
 • boyu en az 2 metre.
  (bkz: boylu poslu)
hesabın var mı? giriş yap