şükela:  tümü | bugün
  • bir iç giyim markası...son dönemde boxerları sürekli gözüme takılıyordu, nedir ne değildir diye bi araştırayım dedim -evet başka işim yok- internet sitelerinden 2008 yılında istanbul'da kurulmuş olduklarını öğrendim...john frank kimdir, neden iç giyim olayına el atmış o konuda bir şey öğrenmiş değilim henüz...benim dikkatimi çeken boxerlarının, logoları da dahil jack & jones'a benzemesi oldu...sanıyorum kendilerine bu markayı örnek almışlar...neyse, ben de dedim ki madem türk malı, bu kadar da dikkatimi çekti satın alayım bir tane...aklımda kalacağına içimde kalsın asdfsa...bugün aldım, bir iki gün içinde elime ulaşır herhalde...giyince fikrimi belirtirim tekrardan...

bayağı reklamını yapmış gibi oldum ama olmuşken tam olsun, alın bu da internet siteleri: http://johnfrank.com.tr/

ekleme: bu marka ile ilgili sık sık soru geliyor; nasıl, iyi mi diye, bir şeyler yazmak boynumun borcu oldu...aldığım üç boxer da bunca zaman geçmesine rağmen hala sapasağlam ve giyilebilir vaziyette...renkleri de atmadı, deforme de olmadılar...ben memnunum yani...elbette bir aussiebum değil ama f/p oranı gayet iyi...
  • çok kaliteli yerli üretim rahat ve sağlam çok şık çeşitli desenleri var satış kanalı zayıf olan bir marka...
  • türk malı olduğunu sonra dan öğrendiğim, benim gibi giydiği dona özen gösteren arkadaşlar için gayet rahat ve şık olan boxer.
  • çorapları da oldukça kaliteli olan marka. boyner (ve ykm) lerde bulabilirsiniz.
  • deniz şortu ve plaj havlusu da var. güzel marka.
  • kendine özgü tasarımı ve çizgisi olan yakın zamanda daha da büyük patlama yapacağını düşündüğüm marka. fiyat kalite olarak kesinlikle hakkını veriyor diyebilirim .yaklasık bir seneden bu yana kullandığım boxer'ı ilk günkü gibi yepyeni . ihtiyacım olmamasına rağmen bugün çorabını da satın aldım. tasarımı o kadar ilgi çekiciydi ki almasam pişman olabilirdim sanırım .umuyorum ki aynı diğer ürünleri gibi çorap koleksiyonu 'nun da aynı kaliteyi yansıtmışsın dır john frank.
  • tasarımları çok güzel ama kalitede sınıfta kalmış boxer markası. ilk yıkamada siyahı direk gri oldu, renkli yerleri soldu. baskılı boxerları 35 lira civarında olduğunu varsayarsak fiyat/performansta oldukça kötü.
  • fulya'daki boyner outlet mağazasından çıkmaya yakın alınan şey olur genelde. bir sürü şeye bakarsın, ciddi indirimler de vardır, çok büyük markalarda. ermenegildo zegna tek ceket falan 12000'den 1800'e falan düşmüştür misal. ama alamazsın, için kaldırmaz, çıkarken john frank don, çorap yüklenir gelirsin...
    böyle işte.