• blues'u para kazanmak için yapıyor gibi bir hava sezdiren bluescu. babasının yolundan gitmediği gitar çalmayışından ve sahnede estirdiği rapçi havasından sezilmekte. şarkıları her ne kadar eğlencelik ve funky olsa da hani bir gitar çalsa, sahnede babası gibi "bluescu" dursa çok şahane olacaktı.

babasının şöhreti altında ezildiği baya baya görülüyor.
  • blues'un daha eğlenceli, elektronik bir türünü icra ettiğini söyler kendisi, isminin sonuna jr eklemezsen suratını buruşturur tribe girer "ben babamdan devraldım bu işi, onun oğlu olduğum belli olmalı" diyerek açıklar davranışını. aktifradyo'da konuk olduğu radyo programında sorulan "efendim son bir mesajınız var mı dinleyenlerimize" değil de "blues müziğin dünya da bir rap, bir rock tadında popülarite demeyelim de kitleye ulaşabilceceğini düşünüyor musunuz" sorusuna da; biz işimizi yapıyoruz farklı yemeklerle dolu bir sofrada o yemeklerden herhangi biri, biraz daha eğlencelisiyiz ana temalı bir cevap vermiştir. ***
  • john lee hooker ' ın oğlu. babası gibi bir blues icracısı.

ayrıca 19. efes pilsen blues festivalinin konuklarından.

ahanda bu da web sitesi: http://www.johnleehookerjr.com/
  • sahnede hic bir sekilde agirligi olmayan isim. babasinin mirasini somurmektedir kendisi.
  • sahnedeki "lanet olsun ben çok karizmatiğim!" duruşu yüzünden gıcık olduğum çok ama çok şanssız bir soyada sahip ** "bluescu".
  • blues tarzını ne yazık ki babası gibi icra etmeyip,daha şova dönük bir tutum izleyen,babası kadar adını duyuramayan,devraldığı bayrağı layık olduğu şekilde taşıyıp taşımadığı tartışılası bir kişi.
hesabın var mı? giriş yap