şükela:  tümü | bugün
  • şimdiden üzerinde çalışmalara başlanan serinin 3. filmi.
  • 2. film henüz vizyona girmeden yapılacağı kesinleşen film.
    sonuç olarak keane reeves ve mustang izleyeceğiz. yani 6-7 tane olsa bile izlenir.
  • imdb'de şimdiden başlığını parsellemişler...

http://www.imdb.com/title/tt6146586/
  • (bkz: #66343455)
  • oha lan hayvan gibi spoiler, hem de daha şimdiden;

--- spoiler ---

filmin sonunda john wick yönetici kurulun anasını zikip ölecek.

eved.

john wick 4'da ise ilk filmdeki rus adamın bahsettiği "geçmişte ona başarılması imkansız bir görev vermiştim o da o görevi tamamladı. sonra emekli oldu" dediği görevi izleyeceğiz. yani ilk filmin öncesini. ölen eşiyle tanışmasını falan.
    --- spoiler ---

eved 2.
  • şimdi normal şartlar altında mission impossible serisinin bokunu çıkartan tom cruise için (ki kendisini ölürcesine severim o ayrı) "kadayıf oldun hala mı aksiyon be babacım" diyoruz di mi ?

bu durumda keanu reeves in de 3.filmi çekene kadar 55 yaşı geçmiş olup, aynı tepkiye maruz kalması gerekiyor di mi ?

fakat bu keanu denen insan ötesi yaratılmış, mordor'da yüzüğü mü çalıp yuttu mu artık ne halt ettiyse, hala 40 gösteriyor..değil 3ü 13ü bile kassa çeker yani..

bir an önce çeksin de izleyelim..inanılmaz meraktayım..continental in sağladığı imkanlar olmadan, bir başına, ne yapar bu adam, ne yer, ne içer, ne eder, nasıl yaşar ? ay vallahi derdim kederim bu oldu kaç günlerdir :(

hayvan herif 41 yaşımda ergen triplerindeyim senin yüzünden..keanu kalp ben..
  • filmin yönetmeni serinin son filmi olacağını açıklamış. bu arada dizisi için de hazırlıklar sürüyormuş.

http://www.slashfilm.com/…ves-a-john-wick-3-update/
  • sıkıcı bir aksiyon serisinin 3. filmi.
    1'de gerçekten biraz fazla abartılmış bir intikam oyunu vardı. (alt tarafı bir köpek lanet olası. )

--- spoiler ---

2'de aksiyon sahneleri biraz daha iyiydi fakat john burada da fazla amaçsız serseri kurşun gibiydi. condidental kurallarını çiğneme sahnesini john'un ilk filmde gösterdiği condidental sadakati ile hiç de uyuşmamıştı. diğer kiralık katillere göre hantal hareket eden john'un nasıl olup da hep kazandığı ise muamma. bu konuda başrol oyuncusunun figüran kullanması gerekli hissi oluştu izleyicide.

--- spoiler ---

son olarak ilk ikiyi izledim 3'ü şartlarım yerine getirilmezse asla izlemem.*
  • gemicilik mantığı ile titanic izlemek nasılsa, ya bu adam niye ölmüyor demek aynı şey. manasız ve saçma. filmin derinliği yok, konusu üstün körü, zaten izlenirliğini buna dayandırmıyor. saf aksiyon filmi. sen sevmemiş olabilirsin, her film matrix olacak diye bir kaide yok zaten o şekil hem derinliği (felsefesi) olupta üstüne aksiyon olması zor.