şükela:  tümü | bugün
 • 10 şubat 2017'de vizyona girecek olan john wick'in devam filmi.

  teaser poster

  edit: john wick ve yeni köpeği
 • 17 saniyelik teaser'ı düşen film.

  https://twitter.com/…076548169728?ref_src=twsrc^tfw
  https://www.youtube.com/watch?v=uuq-xw4egxs

  fragmanı cumartesi gelecek.
 • bence 7 ye kadar yolu var bu john wick filmlerinin alti kurtarmaz
 • teaser trailer'ı ve posteri düşen john wick'in devam filmi.

  https://www.youtube.com/…1qm3gavrg&feature=youtu.be

  poster
 • "artık şu filmde de paraya proteine kıy da biraz kas yap amınoğlu seni. ilk filmde emeklilik günleriydi, evlilik yaramıştı dedik geçiştirdik. şimdi de fragmanda, "yaşayan efsane, alemlerin kralı, insan değil sanki pancar motoru, 2017 taşşak güzeli" dedirtmişsin kendine ama iki italyan takımla çevirmişsin tüm filmi, hayırdır ibnekar? ne ayaksın sen? yaşıtların wolverin oynuyor, batman oynuyor, özel hoca tutuyor, hepsinin kolları olmuş kafan kadar, hepsi baklavaları pare pare etmişler. hadi bunları boşver, ulan deden yaşında, ahı gitmiş vahı kalmış arnold, stallone gibi kart zamparalar supplementi dopingi kanser oluruz prostati gumletiriz demeyip çakıyor, kasları şişiriyor da sete öyle gidiyor be.

  hayır şimdi sen de tırto değilsin ki kardeşim, kurşun kalemle üç adamın hayatını kürdan gibi kırıyorsun sözde ama memeler nine memesi olmuş hep, göğnekten belli oluyor. gereğini yap artık yav. metriks çekileli 15 yıl oldu, bebeler tarihi eser sanıyorlar, point breaki reboot ettiler, şeytanın avukatı desen kanal 7 dizisi o di mi, çok komik yhaa :pppp diyo millet. bi çağa ayak uydur artık amcacım ya, genç kalayım daha fazla imkansız görev yapayım diye kundaktaki bebeğinin göbek bağına göz diken 170 santimlik tom kruz hırsını örnek al biraz ya. lütfen artık, rica ediyorum."

  rakıb çalapala
  muscle&fitness avusturalya, ekim 1977
 • ilk filmin yaratıcı, sıradışı ve kendine has bir şiddet estetiği vardı. lakin bu devam filmi bildiğin holivud aksiyonu olcak gibi.
 • kaslı olmak = güçlü olmak aksiyomu uğruna hayatını heder etmiş peyniraltı suyu tozugillerin keanu reeves'i kaslı olmamakla suçladığı devam filmi.
 • koca keanu cektigin filmi sikeyim. gercekten hala bu tarz filmleri izleyen var mi lan?

  bir de ruby rose mudur ne sikimdir onu koymuslar karsisina. bari gercekten iyi bir aktor bulup koysaydiniz oglum ruby rose nedir ya.

  ben izlemeden direk yazayim bilet alip gitmeyin diye. once cetesini en son ruby rose ibnesini teker teker oldurecek keanu reis. film bitecek sonra. hatta keanu reis sonra marmaris-fethiye-kas turuna cikacak. muhtemelen seriyi ucleyip birakirlar.
 • trailerına bakılırsa neo hapın intikamını morpheus'tan alacak gibi bu filmde.