şükela:  tümü | bugün
 • bir erkek bir kadını dövmüş. kadınlar ''ne kadar da seksili bir erkek oysaki, nasıl dövmüş anlamadım'' diyor, erkekler de ''böyle güzel bir kadın dövülür mü'' diyor.

  çirkinseniz dayak yiyebilir veya dayak atmanız şaşırtmaz yani. sizden beklenebilir bu. çünkü çirkinsiniz.

  değer yargılarınıza sokayım.
 • bir aktör yakışıklı olabilir (bkz: brad pitt)
  karizmatik olabilir (bkz: marlon brando)
  çekici olabilir (bkz: keanu reeves)
  iyi bir oyuncu olabilir, soluksuz izlenebilir (bkz: robert de niro)
  her filmini izlerim, asla kaçırmam diyebilirsin (bkz: al pacino)
  anti-kahraman olabilir, bambaşka bir tarafı vardır (bkz: james dean)
  "her rolü oynayabilir pekala" diyebilirsin (bkz: jim carrey)
  bazı filmlerdeki bazı rollerle zihnine kazınabilir, adı geçtikçe takdir edebilirsin (bkz: edward norton)
  şeytani bir tarafı vardır, izleyeni uçurur (bkz: jack nicholson)
  ama bir aktör bunların hepsi birden olursa adı johnny depp olur.
 • sosyal medya tarafından kendisine "adalet" istenen, büyük haksızlığa ve iftiraya maruz kaldığı ses kayıtlarıyla ve belgeleriyle ortaya çıkan müthiş aktör.

  çıkan ses kayıtlarında amber heard, johnny depp'e iftira attığını açık bir şekilde itiraf ediyor ve yine aynı kayıtlarda amber heard'ün johnny depp'e fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığı net bir şekilde ortaya çıkıyor (amber heard'ün kendi ağzından bunu duyuyoruz.).

  bundan önceki süreçte neler oldu: amber heard, johnny depp'e büyük bir iftira atıp kendisinin fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını, johnny depp'i bu yüzden mahkemeye verdiğini basına açıklamıştı. johnny depp ise hem sosyal medyada hem dünya basınında büyük bir cadı avına maruz kalmış, kitlesel bir lincin kurbanı olmuştu. johnny depp bunlarla uğraşmak istemeyip, sessizce köşesine çekilmişti. bunun sonucunda ise en sevdiği rol olan jack sparrow rolünden kovulmuş, son çıkan filmi ise johnny depp linç edildiği için protesto edilmiş ve gişede çakılmıştı.

  bu iftiranın ortaya çıkmasından sonra johnny depp abimizin itibarını gani gani geri kazanacağını düşünüyorum. başından beri böyle bir şey yaptığına zaten inanmamıştım.

  full ses kayıtlarına ise buradan ulaşılabilir:
 • bu adamı fantastik canavarlar serisinden çıkartmak için kampanya düzenleyenler azıcık utanıyor mı acaba?

  neymiş wizarding world böylesine şiddet düşkünü bir adamı haketmiyormuş. üzerinde uyuşturucu bulunan oyuncuyu harry potter filmlerinden çıkarmışlar, johnny depp'te çıkarılmalıymış. hiç utanmadan kampanyalar düzeliyorlardı. o sırada adamcağıza yapmadığını bırakmayan o kadın da ne tesadüfse yine çok zengin ve ünlü elon musk ile aşk yaşıyordu. jk rowling savundu ben masumiyetine inanıyorum dedi, kadına da söylemedikleri kalmadı. şimdi ah johnny vah johnny. *
 • sanıyorum bu, tim burton ve helena bonham carter, üçü birlikte evli.
 • minik bir hayranının (beatrice - 9) öğretmenlerine karşı başlatacakları ayaklanmada liderlik etmesi konusunda kendisinden yardım isteyen mektubunu alınca, üstüne captain jack sparrow kostümünü geçirdiği gibi, çocuğun greenwich'teki okuluna süpriz bir ziyaret gerçekleştirmiş ve bunun başlarını belaya sokabileceğini anlatan minik bir oyun hazırlamış aktördür. duyduğum en sevimli aktör hareketidir.

  http://www.bbc.co.uk/…s/entertainment-arts-11493676
 • dün farkettim ki bu adamın kadın hali benden güzel. gözyaşları içersindeyim.
  (bkz: before night falls)
 • mr and mrs smith filminde ki rolü kabul etseydi, amerikan yakın tarihini baştan yazabilirdi.
 • kate moss'tan bir çocuğu olsaydı, herhalde çocuk sırf elmacık kemiğinden meydana gelirdi.