şükela:  tümü | bugün
1821 entry daha
  • kaptanımızın role geri dönmesini her ne kadar çok istesem de haber bana pek doğru gelmedi. adam açık açık kendi söyledi karayip korsanları defterini kapadığını. milyonların önünde söylediği bu laftan sonra geri adım atacağını sanmıyorum.
  • hayır, johnny depp 'karayip korsanları'na dönmeyecek - forbes

söylentilere göre depp, kaptan jack sparrow rolündeki en ikonik rolüne 301 milyon dolardan az olmamak üzere geri dönecek. söylenti ayrıca jack sparrow'un ilk yıllarını keşfedecek bir disney plus serisinin olabileceğini ima etti (depp şu anda 59 yaşında olmasına rağmen).

depp'in, en azından son iki filmde aradığı bir rolün genç versiyonunu oynamasını izlemek eğlenceli olsa da, söylenti doğru değil.

301 milyon dolar çılgınca bir rakam, karayip korsanları: dünyanın sonu'nun tüm bütçesine eşit - ucuz bir film değil (aslında davy jones, şimdiye kadar ekrana getirilen en inandırıcı cgı kreasyonlarından biri olmaya devam ediyor).

seriden kovulmadan önce, depp'in jack sparrow olarak 6. rolü için 22.5 milyon dolar kazandığı bildirildi; popülaritesinin zirvesindeyken üçüncü filmi at world's end için 50 milyon dolar aldı. depp bile, franchise'daki çalışmaları için kendisine fazla ödeme yapıldığını düşündü; 2011 yılında vanity fair ile yaptığı röportajda şunları söyledi:

“temelde, eğer bana şu anda böyle aptalca bir parayı ödeyeceklerse, onu alacağım.”

bu nedenle, disney'in herhangi bir oyuncuya bu kadar para ödeyeceğini düşünmek gülünçtür, sette böyle bir sorumluluk olduğu kanıtlanan bir oyuncuyu bırakın - sonuçta depp, bir yumruk atmakla suçlandıktan sonra yakında mahkemeye çıkacak bir mürettebat üyesi.

depp'in yüksek profilli herhangi bir rolde yer alması, onunla amber heard arasındaki derin ayrılıkçı davanın ardından doğası gereği politik bir ifade olarak görülecektir - muhtemelen disney'in yapmak istediği son şey, başka bir anlamsız kültür savaşına karışmaktır.

aslında, 301 milyon dolar, heard'ün avukatı ben rottenborn'un aktöre "gerçek şu ki, bay depp, disney size 301 milyon dolar ile gelseydi" sorduğu duruşmadaki ünlü bir ana doğrudan bir referans gibi görünüyor. bu dünyadaki hiçbir şey geri dönmenizi ve karayip korsanları filminde disney ile çalışmanızı sağlayamaz mı? doğru mu?"

depp, "bu doğru, bay rottenborn," diye yanıtladı.

duruşma devam ederken etrafı saran yanlış bilgi miktarı göz önüne alındığında, depp'in kariyerinin geleceğiyle ilgili söylentilerin ortalıkta dolaşması şaşırtıcı değil. depp'in şimdi, "adalet" elde ettiğinden emin, kalabalık bir hayran kitlesi var.

ancak şu anda dünyada olan her şey göz önüne alındığında, kaptan jack sparrow'un beyaz perdeye dönüşü tam olarak yüksek bir öncelik değil.

“the fact is, mr. depp, if disney came to you with $300 million and a million alpacas, nothing on this earth would get you to go back and work with disney on a ‘pirates of the caribbean’ film? correct?”

depp confirmed that he was done playing the iconic captain:

“that is true, mr. rottenborn.”

depp also explained how disney may have fired him from pirates, but his character still appears at the parks and rides and is being sold in merchandise:

“they didn’t remove my character from the rides,” he said. “they didn’t stop selling dolls of captain jack sparrow. they didn’t stop selling anything. they just didn’t want there to be something trailing behind me that they’d find.”
  • ınsanlar haftalarca işi gücü bırakıp bu milyon dolarlık adamın mahkemesine kilitlendiler ya, zamanınıza yazık.

hesabın var mı? giriş yap