şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çekicilik, karizma, oyunculuk adına ne var ne yoksa johnny brad'i sollayacağından üzgünüm brad sen kaybettin.
 • brad pitt'in yakın zamanda katıldığı bir davette ki görselini görünce şok oldum o ne sakal o ne bıyık o ne gözlük hatta o ne saç? (oneo reklamı gibi oldu tii allah.) saçını da uzatsan sakal bıyık da bıraksan gözlükte taksan hiçbir vakit johnny depp'in o eşsiz rayihasının yanından dahi geçemeyeceksin bu bir. o karpuz dudaklı karıdan bir an önce kurtul bu da iki. (ulusa sesleniş gibi oldu lütfen kusuruma bakmayın artık.) her halukarda takıldığı ve evlendiği hatunlarda dahil olmak üzere gözlüğüyle saçıyla sakalıyla bıyığıyla gitar çalışıyla gözlerini kısa kısa bakışıyla efendiliğiyle vesselam johnny depp alır karşılaşmayı.
  buyrunuz bu da brad'in son halinin görseli http://www.fashionfor2012.net/tag/brad-pitt-2012
  not. bu kadarı da olamaz artık gözlerini bari kısmasaydın johhny gibi, püüüü kompleksli minyatür.
  edüt:görsel hatası.
  zöge: anladım ki; sözlükte de baya kompleksli minyatür varmış.
 • (bkz: vs olan başlığa bir kıyaslama diye entry yazmak)

  zöge: tamam vurmayın. brad pitt daha iyi oyuncudur. depp ise karayip korsanıdır nazarımda. se7en tek başına yeter. ki çaylaklığının filmlerindendir pitt'in.
 • iki aktörün de oscar ödülünü kazanamadığını var sayarsak, bu konuda karşılaştırılma yapılamayacaktır.
 • brad pitt , kadınlara aynı zamanda erkeklere -keşke ben de böyle olsam gibi- de hoş gelendir.

  johnny depp sadece kadınlara hoş gelir.kimse onun gibi olmak istemez , bazıları yapılacak başka bir şey olmadığından benzemek isterler belki.(sakal ve gözlük kombinasyonu)

  gerçek hayatta arkadaşım olsa brad le içeriz , makara yaparız , johnny artistlik yapacağından sike bile takılmaz.
 • johnny tourist adlı filmde brad pittin hatuna kaymıştır. (kaymamış da olabilir filmi izlemedm ama fragmanda çatır çatır öpüyordu) brad pitt johnnynin herhangi bir hatununa bişey yapmış mıdır bilemem. ayrıca film milm anlamam ben karısını başkası götürüyo adamın o da izliyo sokarm öyle lan!
 • snatch filmini izlemeyen şahısların yaptığı karşılaştırmadır.
 • se7en, snatch, fight club, inglorious basterds, troy.
  brad pitt efsane film-efsane rol sayısında johnny depp'i sollar muhtemelen. johnny depp bir tim burton aktörüdür aslında. o yüzden onu da çok ilginç rollerde görebiliyoruz. oyunculuğuna laf edemesem de, sinemaya brad pitt kadar çok şey kattığını sanmıyorum.
 • brad pitt çoğu filminde benzer oyunculuk sergiler, johnny depp ise her filmde bambaşka biri olarak çıkar karşımıza. oyunculuk açısından johnny depp açık ara öndedir. he diğer açılardan kim öndedir? tabii ki yine johnny depp. brad pitt çirkin bi kere. son yıllarda da angelina jolie sayesinde adı geçiyor bi şekilde, yoksa çoktan bitmişti. eyyorlamam bu kadar.
 • depp oynadığı karakteri kendisine doğru çeker. izlerken johnny depp izlediğinizi sürekli size sürekli hatırlatır. abartılıdır biraz. filmin ya da karakterin inandırıcılığından çok attığı imzaya bakar.

  pitt oynadığı karaktere bürünür. izlerken direkt karakterle yüzleşirsiniz. sadece bu kadar yakışıklı olması biraz saçma gelebilir. karakterle özdeşleşir inandırıcılığı kaybetmez.

  depp'in yaptığını yapmak şeytan tüyü ister kolay değildir. herkes öyle oyunculuk yapamaz. salak durumuna düşmeden bu kadar eğlenceli olabilmek kolay değildir. pitt saf oyuncudur, çok yetenekli bir profesyoneldir.

  johnny depp filmleri genelde "gülelim, eğlenim" filmleridir. brad pitt bir filmde rol aldıysa çok büyük oranda sağlam bir film izleyeceğim garanti diye düşünürüm.

  depp'in oynadığı büyük filmler: karayip korsanları, arizona dream, ed wood, fear and loathing in las vegas, edward scissorhands,donnie brasco...

  pitt'in oynadığı büyük filmler:interview with the wampire, seven, sleepers, fight club twelve monkeys, snatch, babel, inglourious basterds, bejamin button...

  her türlü brad pitt'dir. bariz daha iyi oyuncu. ama depp daha yakışıklı diyorsanız o konuda bir uzmanlığım yok, itiraz etmem. ya da ederim lan, brad pitt bildiğin gelmiş geçmiş en yakışıklı erkek. yanılıyor olabilirim, sonuçta kadınlar konusunda daha iyi kararlar verebilirim. yok ya niye yanılayım, adam çok yakışıklı be. aslında...