• --- spoiler ---

çinli suikastçi nine

--- spoiler ---

efsaneydi onun olduğu sahneler.
  • izleyiciyi gillian andersonu yeniden beyaz perdede görme şansına eriştirecek film.
    premierini sidney'de yapmışlar 4 eylül'de. meraklısı için: http://www.aapone.com.au/…_id=20110904000341696364#
  • her rowan atkinson filminde olduğu gibi izlerken insanın bir yandan sinirden bir yandan gülmekten kalbini sıkıştıran film. ayrıca aşağıdaki muhabbetin döndüğü film:

--- spoiler ---

waitress: would you want dessert ?
    simon: yes, you .
    j. e.: bring two spoons ..

--- spoiler ---
  • kesinlikle çok keyifli. bana göre austin powers serisinin yarattığı epik sahnelere yenilerini eklemiş rowan kardeş. çok leş komedi filmlerini sevmiyorsanız uzak durun ama komedi filmlerini sorgulamadan izleyen birisiyseniz arkadaş ortamında falan iyi gider bence bu film. ayrıca film bitip yazılar akarken kapatmayın filmi, sonrasında başarılı bir sahne daha var.
  • birinci filmine göre çok daha heyecanlı ve kaliteli bir bond-mr bean parodisi. özellikle rolls royce sahneleri çok başarılı ve komedi filminden çok sağlam bir hollywood filmini andırıyor. çin'de geçen sahneler mükemmel. isviçre'deki bond'un eski filmlerinden birini andıran teleferikli dağ mükemmel. johnny'nin q birimindeki sahneleri tam bir bond esintisi taşıyor. ben çok beğendim. mr bean'in konuşanı, james bond'un saf ve sakar olanı.

--- spoiler ---

uçaktaki susan-shu shan sahnesi bombaydı.
    --- spoiler ---
  • gidip anıra anıra güldüğüm film. rowan atkinson yine komedinin doruklarında bir seyirlik sunuyor bize, eğlenceli iki saat geçirmek isteyenler için ideal. bir başka rowan atkinson harikası için;

(bkz: mr. bean)
  • rowan atkinson'ın bugüne kadar çizdiği "saf gerizekalı" tipini modifiye ettiği yeni bir film. yine aptallığını sergileyen atkinson bu filmde normal bir insan kadar zeki görünüyor ve bu da filmin gerçeklik algısını arttırıyor. ben bu yeni johnny english'i pek sevdim.

--- spoiler ---
    die another day filminde mi7 ajanı olup bond'a ihanet eden rosamund pike'ı görünce hain olmasından korktum ama sadece yiyişmeci çıktı; sevindim.
    --- spoiler ---
  • bu akşam capitol spectrum'da zaytung özel gösterimine katıldığım film. son zamanlarda hiç bir filmde bu kadar kahkaha attığımı hatırlamıyorum. keyifli, bir 2 saat geçirmek için son derece isabetli bir film tercihi. şiddetle tavsiye ederim.
  • filmin başındaki "tibet'de eğitim", "çinli vortex ajanını çatıların tepesinde ve daha sonra yatla kovaladığı sahneler" ve "işte bu rowan atkinson!" dedirten daha nice sahnesi ile son zamanlarda seyrettiğim en iyi film... son 2 hafta içinde seyrettiğim "3 musketeers" ve "the thing'den" sonra çok iyi geldi...
  • ingiliz komedisinden ziyade şaban stili bir film, onda da pek başarılı olduğu söylenemez.
hesabın var mı? giriş yap