• 2018-2019'da maccabi tel aviv formasıyla euroleague'e adım atan uzun forvet. nba'de bugüne kadar 147 maç oynamış, şimdi şansını burada deniyor. ilk maçında pana deplasmanında vasattı.
  • kobe braynt özentisi ismi ve kendini roma imparatoru zannetmesi sebebiyle ısınamadığım vasat oyuncu. onu benim bastığım her yer roma’dır diyen karizma sezarın değil calliluga’nun torunu ilan ediyorum.
  • anadolu efes'in kendisi için teklif yaptığı söylenen maccabi forveti.

bu sene üç sayı çizgisinin gerisinden %30.6'yla oynamış fakat bundan çok daha fazla potansiyele sahip. klasik amerikalılar gibi yalnızca atletizmiyle dikkat çekmiyor, parmak ucu hassasiyeti de oldukça iyi. kaotik bir basketbol oynayan efes'te fazlasıyla dikkat çekebilir.
  • efes maccabi maçında canlı izleme fırsatı bulduğum manyak fizikli basketbolcu.o boyda o genişlik.o genişlikte o sürat.o süratte o denge.cok özel bir adam.
  • türk telekom ile sezon sonuna kadar anlaşan 4 numara. potansiyelinin altında kaldığını düşünüyorum. muhtemelen iyi bir performans gösterip euroleague takımlarına yeniden kapak atmaya çalışacak.
  • (bkz: euroleague 2018-2019 sezonu) 15.haftasında takımı milan'ı yenerken 32sayı, 5 ribaund, 3 asist, 3 top çalma ile oynayarak toplamda 44 index rating'e ulaşan oyuncu. böylece son üç yılda euroleague'te bir maçtaki en yüksek index rating'e ulaştı.
  • beklenmedik bir şekilde, euroleague'den eurocup'a geçen oyuncu. 2019/20'de lokomotiv kuban formasını giyecek, kuban da ciddi para harcıyor bu sene.
  • vesely daha sezon başlamadan sakatlık ve artçıları sinyalleri verirken fenerbahçe kadrosu için fevkalade düşünülebilir. zira hücum çeşitliliği anlamında kabuk değiştirecek fenerbahçe için savunma anlamında hem çok iyi bir ekleme olur hem kalinic veya vesely'e savunma yapacak isimler anlamında tamamen bel bağlamış olmayız.
  • olympiakos u hancerliyor su an disaridan ama dis atislari girmemeye baslayinca sac bas yolduran tipte bir topcu
  • obradovicle çalışırsa muazzam bir oyuncuya dönüşebilir diye düşündüğüm basketbolcu
hesabın var mı? giriş yap