şükela:  tümü | bugün soru sor
  • basarisiz troll. actigi basliklari, yazdigi entryleri okumaya degmez.

troll puanim 2/10
  • evet basarısız başlık. açtığı trolleri, okuduğu entryleri yazmaya değmez.

benim de puanım 1/10
  • bir sürü alçakla uğraşan yazar. etrafı alçak dolu.
  • normalde ifşa hiç hoşlanmadığım bir şey ancak;

"david beckham'ı efsane kategorisine soktuğuna göre sanırım başka türlü düşünüyor olmalısın. gay olabilir misin?" şeklinde attığı mesajla iq seviyesi ile ilgili ciddi ipuçları verdi bana.

tanım: lüzumsuz bir canlı.
  • gerçekten lüzumsuz ve küfürbaz bir tip. yanına yaklaşmamak lazım. umarım kısa sürede şutlanır.
  • sanırım kendisi bütün başlıklara bakıp gay bi arkadaş arıyor.herkese gay mısın ? diye mesaj atıp sözlükte gay avcılığına soyunmuş.
    gereksiz bi arkadaş
  • bir üstteki entry'i yazan noktakale isimli yazara öncelikle teşekkür ederim . duygularıma tercüman olmuştur . ama ben bu vasıfsız trol arkadaş için o kadar güzel dileklerde bulunamayacağım. umarım en kısa sürede uçurulur . bu mecrada paylaşım yapan insanlara özelden 'gay mısın ? saklama gizleme ' diyerek ne amaçlıyor bilemeyeceğim ama sanırım kendisine aktif bir gay arkadaş arıyor ama toplum baskısından dolayı bunu henüz kendisine bile itiraf edemiyor . hakkında dileyebileceğim tek güzel temenni umarım kendisine uygun bir gay arkadaş bulabilir ve yıllardır bastırmış olduğu bu güzel duyguları açığa çıkarıp enerjiye dönüştürebilir .
  • kıbrıs'ta kumar oynamış, rusya'da tokmakçı bulmuştur. kültürlü ve görgülü bir yazar. ayrıca psikolojik sorunları yoktur.

johnnysack nicki ise, the sopranos dizisinde, new york mafyasının uzun süre sağ kol'u ve bir süre sonra boss'u haline gelen, yılan lakaplı johnny sack'ten gelmektedir.

kim bilir, belki yazar da lakabı hak ederek almış bir alçak yılandır?
  • imla hatalarını ve de/da eklerini geliştirmesi gereken yazar. onun dışında alçak birisi değildir.
  • özel mesajdan küfür eden ergen yazar.

engelle geç.