• bebek malzemeleri üreten ingiliz firması
  sarı renkli göz yakmayan şampuanı ünlüdür
  bebekler kullansın amacıyla yapılmış da olsa johnson'ın herhangi bi ürünü büyükler tarafından da gayet kullanıldığından sonunda makyaj temizleme setine falan da verdiler, küçük, büyük herkese bişeyler satıyolar.
  en başarılı ürünleri johnson's baby oil'dir bence, duşta falan sürülür
 • bundan bir yıl önce filistin'e destek, israil işgaline karşı durma amaçlı "küresel" * bir boykot kampanyası sırasında israil'e destek veren firmalar arasında gösterilmiş bir şampuan üreticisi.
 • senelerdir alisik oldugumuz guzelim soft kolonyasinin sise rengiyle birlikte* parfumunu de degistirerek hayal kirikligi yaratan ve bir dosta elveda dedirten firma. bulabildiginiz tum eski siseli "soft"lari toplayin.

  edit : soft adiyla bilinen kolonya kokusu, yeni bir marka* adi altinda dia marketlerde sans eseri bulunmustur.
 • ecza sanayii (var mı böyle birşey bilmiyorum, ilaç değil ama sağlıkla ilgili işte) ile ilgili her türlü ürünü üreten uluslararası şirketler grubu. önümdeki listeye göre "kurumsal itibarı en iyi şirketler" arasında birinci sırada bulunuyor. harris interactive'in yaptığı çalışmada vizyon ve liderlik, sosyal sorumluluk, duygusal çekicilik, ürünler ve servisler, işyeri çevresi ve finansal performans göz önünde bulunduruluyor. ilk beş şöyle:

  1. johnson and johnson
  2. coca-cola
  3. google
  4. united parcel service
  5. 3m

  (kasım 2005)

  bu da böyle haber nitelikli bir entry olsun.