• bebek malzemeleri üreten ingiliz firması
  sarı renkli göz yakmayan şampuanı ünlüdür
  bebekler kullansın amacıyla yapılmış da olsa johnson'ın herhangi bi ürünü büyükler tarafından da gayet kullanıldığından sonunda makyaj temizleme setine falan da verdiler, küçük, büyük herkese bişeyler satıyolar.
  en başarılı ürünleri johnson's baby oil'dir bence, duşta falan sürülür
 • amerikan filmlerindeki tasimacilik sirketlerinin adi...
  dedektifler icinse (bkz: simon and simon)
 • evet atlamışız carefree bu johnson & johnson'ın mesela..
 • johnson and johnson kolonyaları muhteşemdir. özellikle soft ve floral.
 • bundan bir yıl önce filistin'e destek, israil işgaline karşı durma amaçlı "küresel" * bir boykot kampanyası sırasında israil'e destek veren firmalar arasında gösterilmiş bir şampuan üreticisi.
 • çoluğumuzun çocuğumuzun başına sürdüğümüz şampuanların, "baby oil"lerin yanında farklı heyecan arayanlar için "anal lubricant" bile satan bir firmaymış , ben bugün bunu gördüm. satamadıkları baby oiller nereye gidiyor anlaşılmış oldu böylece...
  http://www.hepsiburada.com/…1935&productid=sgrom340
 • senelerdir alisik oldugumuz guzelim soft kolonyasinin sise rengiyle birlikte* parfumunu de degistirerek hayal kirikligi yaratan ve bir dosta elveda dedirten firma. bulabildiginiz tum eski siseli "soft"lari toplayin.

  edit : soft adiyla bilinen kolonya kokusu, yeni bir marka* adi altinda dia marketlerde sans eseri bulunmustur.
 • ecza sanayii (var mı böyle birşey bilmiyorum, ilaç değil ama sağlıkla ilgili işte) ile ilgili her türlü ürünü üreten uluslararası şirketler grubu. önümdeki listeye göre "kurumsal itibarı en iyi şirketler" arasında birinci sırada bulunuyor. harris interactive'in yaptığı çalışmada vizyon ve liderlik, sosyal sorumluluk, duygusal çekicilik, ürünler ve servisler, işyeri çevresi ve finansal performans göz önünde bulunduruluyor. ilk beş şöyle:

  1. johnson and johnson
  2. coca-cola
  3. google
  4. united parcel service
  5. 3m

  (kasım 2005)

  bu da böyle haber nitelikli bir entry olsun.
 • kontak lens piyasasında yaygın şekilde kullanılan ve en kaliteli lens üreticilerinden biri olan firmadır. lenslerin yumuşaklığı nedeniyle takıp çıkartırken kendi kendine büzüşüp yapışmaz, hava geçirgenlik seviyesinin yüksek oluşu sayesinde gözlerin kızarmasına da pek neden olmaz. acuvue gibi sağlam bir markayı da yine bu firma yaratmıştır. her şeye rağmen doktora gitmek yerine sozluge bakmakla yetinmeyerek doktor kontrolünden sonra kullanılması ve gofret alır gibi alınmaması çok daha doğrudur.

  http://www.1-save-on-lens.com/…johnson_johnson.html

  (bkz: lens kullanmak)
hesabın var mı? giriş yap