şükela:  tümü | bugün
  • bebeklerin daha iyi uyumasına yardımcı olduğu klinik testlerle kanıtlandığı iddia edilen bir vücut şampuanıdır. içeriğindeki patentli natural calm diye bir karışım var imiş. ben migros'ta böyle mor mor görünce attım sepete. dehşet güzel bir kokusu var her johnson bebe ürününde olduğu üzere. yine aynı seriden bedtime yağ kullanılırsa sanıyorum bebeğeniz daha iyi uyumaktan adeta bir maymun olacaktır. az evvel ''harbiden bi işe yarar mı?'' acaba diye bir denedim, gerçekten de an itibariyle kendimi uykunun kollarına bırakmaya hazır hissediymmmzzzzz...
  • zırlayıp duran bebeler için keşfedilmiş ürünlerden biri. bir de bunun kremi var, bildiğin uyuşturuyor, kokusundan mıdır artık nedendir bilmiyorum ama sürüldüğü anda jellybonqueen'in tabiriyle mayalı hamur gibi uyuyor insan. sabah yataktan külçe gibi kalkıyor, bir türlü uyanmak istemiyorsunuz. içinde uyku gazı, morfin ya da anestezik herhangi bişey var sanırım.
  • aşırı güzel kokuyor. bebekler için olduğundan içeriği de diğer duş jellerine göre nispeten daha iyi. sık sık duş alan biriyseniz sabun cildinizi kurutabilir, diğer duş jelleriyle de yoğun kimyasala maruz kalabilirsiniz. bedtime güzel bir alternatif olabilir. kosusu, yapısı muhteşem. vucut yağı da son derece şahane. duş alıp yatağa girdiğinizde kendinizi koklaya koklaya ve mışıl mışıl uyumanızı sağlıyor.