şükela:  tümü | bugün soru sor
  • an itibari ile e-bebek internet magazasinda kampanyada olan marka. fiyat-performans acisindan piyasadaki urunlere gore bayagi uygun. ozellikle joie mirus midnight model bebek arabasi bayagi ilgi uyandirici.
  • marka ingiliz, menşei çin olan, bebek araç gereçleri üreten firma.
    stages model oto koltuğunu bugün aldım. fiyat oldukça makul ve kaliteli bir ürün. içime sindi ve oğlum da rahatsız olmadı
  • litetrax 3 model bebek arabasından çok memnun kaldığımız marka. sanırım artık satışı yok bu modelin, geçen sene nisan gibi almıştık sanırım. e-bebek'te çok deli kampanyası vardı, anakucağı ile birlikte 700 liraya gelmişti.

    arabanın en güzel yanı tek elle, 2 saniyede katlanabilmesi. bir de kullanımı da çok rahat, konforlu bir sürüş sunuyor. arnavut kaldırımlı yolda bile bebek uyanmadı içinde yatarken.

    eğer gidip de mamas papas falan ayarında bir şey almayacaksanız tercih edilebilir bir marka. casual denen çakmalara o paraları vermekten iyidir.
  • artık 1 yaşı dolan ve anakucağı tipi olanlara totosu sığmayan kızım için yüksek güvenlikli ve mümkün mertebe yatay yatış pozisyonu olan bir oto koltuğu ararken every stage fx modeline denk gelip beğendiğim marka. birkaç markayı inceleme fırsatı buldum fakat yatış pozisyonu dedikleri gayet dikey durumdaydı. internet yorumları güzel, bizim gibi arabası olmayan ama senede 4-5 kez araba kiralayıp 4-5 günlük seyahate çıkanlar için 9-36 kg olması da avantaj çünkü zaten kolayca eskimeyeceği için yıllarca kullanabileceğiz. yine de kuzunun içinde rahat edip etmediğini görmek açısından içine oturtup denemek gerekli tabii ki. çünkü tipine bayılıp oha bu çok rahattır diye düşündüğüm önü yastıklı cybexlerin içinde yardım çığlıkları atan, sıkıntıya gelemeyen bir kızçe var elimizde. hatundan onay çıkmadan alıp parayı boşa harcamaya korkuyorum haliyle. fakat kullanan suserlar varsa yeşillendirip yorumlarını iletirseniz çok sevinirim.