• an itibari ile e-bebek internet magazasinda kampanyada olan marka. fiyat-performans acisindan piyasadaki urunlere gore bayagi uygun. ozellikle joie mirus midnight model bebek arabasi bayagi ilgi uyandirici.
  • marka ingiliz, menşei çin olan, bebek araç gereçleri üreten firma.
    stages model oto koltuğunu bugün aldım. fiyat oldukça makul ve kaliteli bir ürün. içime sindi ve oğlum da rahatsız olmadı
  • litetrax 3 model bebek arabasından çok memnun kaldığımız marka. sanırım artık satışı yok bu modelin, geçen sene nisan gibi almıştık sanırım. e-bebek'te çok deli kampanyası vardı, anakucağı ile birlikte 700 liraya gelmişti.

arabanın en güzel yanı tek elle, 2 saniyede katlanabilmesi. bir de kullanımı da çok rahat, konforlu bir sürüş sunuyor. arnavut kaldırımlı yolda bile bebek uyanmadı içinde yatarken.

eğer gidip de mamas papas falan ayarında bir şey almayacaksanız tercih edilebilir bir marka. casual denen çakmalara o paraları vermekten iyidir.
  • artık 1 yaşı dolan ve anakucağı tipi olanlara totosu sığmayan kızım için yüksek güvenlikli ve mümkün mertebe yatay yatış pozisyonu olan bir oto koltuğu ararken every stage fx modeline denk gelip beğendiğim marka. birkaç markayı inceleme fırsatı buldum fakat yatış pozisyonu dedikleri gayet dikey durumdaydı. internet yorumları güzel, bizim gibi arabası olmayan ama senede 4-5 kez araba kiralayıp 4-5 günlük seyahate çıkanlar için 9-36 kg olması da avantaj çünkü zaten kolayca eskimeyeceği için yıllarca kullanabileceğiz. yine de kuzunun içinde rahat edip etmediğini görmek açısından içine oturtup denemek gerekli tabii ki. çünkü tipine bayılıp oha bu çok rahattır diye düşündüğüm önü yastıklı cybexlerin içinde yardım çığlıkları atan, sıkıntıya gelemeyen bir kızçe var elimizde. hatundan onay çıkmadan alıp parayı boşa harcamaya korkuyorum haliyle. fakat kullanan suserlar varsa yeşillendirip yorumlarını iletirseniz çok sevinirim.
  • bebek arabalari üreten firma
    kuzenimin 2. ye hamile oldugunu ögrendikten sonra hediye amacli joie crosster almistim hala bayilarak kullaniyor kendisi
    tam yatabilir olmasi ve 3 tekerlekli olmasi cok buyuk avantaj sadece turkiyede renk secenekleri yok cocuk magazalarindan biri tüm renklerini getirirse iyi satis yapar diye dusunuyorum
  • e-bebek tarafından ülkeye getirilen bir marka.

cybex'in z cloud modeli ile arasında kalıp daha sonrasında joie i-level aldım. gerçekten başarılı bir ana kucağı ve oto koltuğu fakat, bebek arabasına takınca bebek tam yatar vaziyette durmuyor, aşağı kayacakmış gibi eğimli duruyor fakat çok bir problem yaratmıyor, gene uyuyor bebiş içinde...

kabin boy birde tourist diye bebek arabası var, rakiplerine kıyasla fiyatı hem çok uygun hemde çok başarılı fakat malzeme kalitesi zayıf.
    ama dağa taşa bayıra vurmayacaksınız muadillerine 2-3 bin tl ödeyeceğinize 900tl ödeyip bu modeli alın pişman olmazsınız.
  • oto koltuğunu kullanan suserlerden memnun kalıp kalmadığını merak ettiğim marka
    mesaj kadar yakınınızdayım
  • chromie bebek arabasını kullandığım marka.

e-bebek mağazasında inceledim almadan önce. ben alırken fiyatı 2200 falandı.

cidden kendisinden 2-3 kat pahalı markalara göre daha sağlam duruyor. yanyana deneyince cidden farkedebiliyorsunuz. şuan fiyatlar ne alemde bilmiyorum ama kullandığım 3 aylık süreçte oldukça memnunum.
  • joie roomie anne yanı yatağını kullandığım marka. sallanırken ses çıkardığı için iyice yatağa dayayıp kullanıyorum. zaten çocuğu sallanarak uyutmaya pek alıştırmamak lazım. reflü pozisyonuna kolay geçiyor, yatağın yükseklik kademesi ayarlanabiliyor. ikeanın en yüksek yatak modelini kullanıyorum ona bile denk geldi. katlaması biraz meşakatli. seyahate giderken yanınıza alacağınız pratiklikte değil. onun için (bkz: park yatak)
hesabın var mı? giriş yap