şükela:  tümü | bugün
 • yok efendim piramitleri uzaylılar mı yapmışmış dyatlov geçidinde ne olmuşmuş bunlar iğrençli kek yapan filthy frank ile bu adamın aynı kişi olmasının yanında çözülebilecek gizemler.
  bir tarafta unsaved info, i don't wanna waste my time, thom gibi lo-fi hiphopun zirvesi eserler, diğer yanda malum kek tarifleri.
  bu arada kek videolarına midemin kaldırabildiği yere kadar hunharca güldüm.
 • yeni ep 'in tongues' bugün çıktı. window, 'will he' den sonra yeni favorim. seviyorum bu adamın müziğini ben.
 • ünlü memelord filthyfrankin insanı melankoliye boğan lo/fi hiphop sanatçısı yanı. bana sorulursa alter egosu amk. rice fieldlarda dolaşan sapık japonca hocasıyla bu adam aynı kişi olamaz, insan inanmakta zorluk yaşıyor.

  özellikle will he şarkısı ile populerlik kazanmış, yakın zamanda 'in tounges' ep'sini çıkarmıştır. önü açıktır.

  edit: imla
 • bu adamın (george miller) karakterlerinden bazıları:

  chin chin, pink guy, filthy frank, salamander man, veggie cunt... onlarca persona'sı olan bir adamdan bahsediyorum. ilk önce, karakterlerinden pink guy'ı alıp pink season adında bir albüm yaptı. tamamen dalga, taşak üzerine, komik bir albümdü.

  şimdilerde, filthy frank işini rafa kaldırıp joji kimliğiyle öne çıkmaya çalışıyor. 2 gün önce demons'ın klibi yayımlandı. gidiyor, post malone gibi rapçilerle takılıyor. müzisyen kişiliğini oturtmaya başladı. filty frank'e ara verse bile, oturup joji dinlerim.

  çok akıllı bir herif bu.
 • ınternet tarafından oldukça fazla eleştirilen bir müzik kişisi. aslında sanatçı demen gerekirdi de neyse.

  neden sevilmiyor? bana sorarsanız filthy frank'ı bıraktığı için bir bakıma cezalandırıyor internet. yer mi? bence yer ama filthy franke geri dönmektense morali bozulur sonra hayatına devam eder.

  joji ve frank iki farklı kişilik. öyleki frank'e gelip dünyanın -bakın doğru yazıyorum dünyayı- bütün hakaretlerini etsen frank güler . ama joji daha yumuşak ve altında yatan gerçek insana daha yakın. ınternet her zaman olduğu gibi karşısındakinin insan olduğunu unutuyor.

  peki ben ne düşünüyorum? kısaca dinlediğim müzikler beni çok yorduğu için kafa dinlemek için yeni müzikler aramaya başlamakla buldum joji'yi ve zaten büyük bir zevkle dinlediğim lo-fi tarzı müziklere yakın buldum. o yüzden beni sardı. zaten frank olarak çok iyi klipler çekiyordu ve joji olarak da harika kliplerle süslemiş şarkılarını.

  özet olarak ben dinlerim. dinlemeyeni de anlarım.
 • yeni çıkan yeah right şarkısının hem kendisini hem klibini çok beğendiğim müzisyen kişi.

  https://www.youtube.com/watch?v=tg7wlk4aaoe
 • yeni şarkıları teker teker gelen ve bizi farklı kafalara götüren kişi. şuraya gelmişler kendileri.
 • slow dancing in the dark ile beni ciddi ciddi şoka sokan...

  komple saçtan ve sakaldan oluşan bir kek yapıp sonra da onu zevkle yiyen adamdan böyle bir şarkı nasıl çıkabiliyor hayret ediyor insan. yetenekli olduğu her halinden belliydi ama bu kadarını beklemiyordum.