şükela:  tümü | bugün
  • ulusalcı duruş platformu başkanı emekli hava albay atagün çeliksu açıklaması.

"amerika ve amerikan zihniyeti saldırısını direkt yapmıyor. birgün bakıyorsunuz finansal bir tehdit, bir diğer gün teknoloji boykotu. bu işin propaganda ve beyin yıkama tarafı ise en tehlikeli olanı. yıllar yılı holywood denen melanet kaç neslin amerikan hayranı olmasına sebebiyet verdi çetelesini tutuyor muyuz? şimdi tüm dünyada oynayan ve patlatılan joker diye pespaye bir film var. belki bizi anlamayanlar olacak ama biz açıkça görüyoruz ki bu filmde hedef türkiye. apaçık şekilde anarşi ve terör övülüyor, legal otorite suçlu gösteriliyor. peki bu film ne zaman gösterime sokuluyor, türkiye'nin tarihin en büyük terör operasyonunu yaptığı sırada. ne tesadüf ki burada teröristler açıkça övülüyor ve sıradan insanlar anarsiye, teröre çağrılıyor.

biz buradan vatanseverler olarak sesleniyoruz. teröristlerinize etek de giydirseniz, yüzlerini de boyasaniz, mor ceket de giydirseniz hepsini parçalar geçeriz."

(bkz: ulusalcıların sürekli tarihi uyarı yapması)
  • ne alakası var nolandaki joker de böyleydi hatta bane de orda neler yaptı düzenin bozulduğu her filmi türkiyeye benzeteceksen sorun filmde mi yoksa senin ülkene bakışında mı?
  • bu dayı apartman yöneticiliği yapıyorsa o apartman sakinlerinin tanrı yardımcısı olsun.

(bkz: emekli albay apartman yöneticisi)
  • adamlar turkiyenin normal bir zamanını yakalamak için bekleseydi belki torunlarımıza seyretmek nasip olurdu.
    bu arada halk ayaklanması ile terörü aynı kefeye koymakta değişik bir kafaymış.
  • joker kartı; isyan, ayaklanmalar, söz dinlemeyen sermaye sahiplerine karşı anarşizm yada halkı sokağa dökme kozu olabilir.

fakat söz konusu türkiye mi iran mı yada ülke değil söz dinlemeyen küreselcilere, lobilere karşı aba altından sopa gösterme olabilir.filmi izlemediğim için bir şey söyleyemem bir fragramla bu koku geldi burnuma.

alt tarafı film deyip geçmeyin halkın hizmetkarı gerçek olduysa piyon halk ayaklanmaları da olabilir mi olabilir.

medya güçlü bir silahtır hitler den tutun hollywood`a kadar tüm güçlü gruplar medyayı kullanır.

çünkü insanların büyük çoğunluğu medya ne derse inanıyor, önüne koyulanı doğru varsayıyor yada vahiy gibi iman ediyor.

edit: bunlar gomplo teorisiyyah diyen tayfaya hitaben: adamlar gıdana bile hile hurda katıyor, miğdene kanına bile zehir pislik ne varsa enjekte ediyor zihnine mi girmiycek. tabi ya adamlar dürüst insanlar amaçları sadece film çekmek

(bkz: 12 ekim 2019 hileli ürünlerin açıklanması)
  • ulan ben 2 gundur 5 defa izledim (hepsi evde tabi. yasasin torrent) filmi hala anlamadim. bu albay hemen ne ara cozmus de yorumlamis.
    eger gercekten cozmusse albaya hemen sormak istiyorum. filmde yasananlar gercek miydi yoksa jokerin hayal dunyasini mi izledik? en son hastane sorgulamasi ne anlama geliyor? joker ne ara hastaneye dustu. anne ve baba figurlerini oldurerek kendi ic savasini mi sonlandirmis oldu? kendini ozgur mu birakti?
    albay abi bunlari cevapla nolur???
  • tabii lan manayak mısın? hatta joker'in katıldığı tv programı a haber'e gönderme olarak yapılmış.
    tanım: deli saçması
  • ulkede tezcan, bazi ulkuculer ya da isid asiklari gibi kafayi yemisler var.

ayni sekilde kafayi yemis belli bir solcu, komunist kitle de var.

ve ayni sekilde ulusalcilarin onemli bir kismi da oyle.

olay basit. bu adamlarin hepsi ayni toplumun/sistemin/cografyanin kurbanlari ve fertleri. dusunce sistemleri, anne babalari, sekssizlikleri, koyde esek siken dedeleri, yalnizliklari ayni. sadece kafalarindaki program farkli. bu toplumda buyuk bir kesimin ayni oldugunu uzun zaman once fark etmistim. etiket, egitim, ideoloji, konum, kariyer, gelir onemli degil. buyuk bir cogunluk ayni. bunu fark ederseniz, insan iliskilerinin doguracagi bircok sikintidan kurtulursunuz.