şükela:  tümü | bugün
  • nasıl oluyorsa yemeksepetinde hep bana çıkan, ama hep adını bilmedik restoranlar çıktığından kullanmadığım indirimdir. bir adam siteye ne zaman girse çıkar mı bu yau? kullancılıların %90'ına çıkacak biçimde ayarlanmış olduğunu düşündüğüm, fikirde güzel ancak pratikte bir kez bile kullanmadığım servis.
  • pizza hut siparişimle denediğim indirim, gayet güzel oldu.
  • yemeksepetinde genel olarak çıkmaya başlayan indirim. gün içerisinde sadece bir kez çıkıyor. bulunduğunuz bölgeyle de alakası var. aralarında nasıl bir anlaşma yapmışlar tam olarak bilmiyorum ama genel olarak aynı mekanlar çıkmaya başlıyor belirli bir yerden sonra. ayrıca 15 dakika süre ile sınırlı tutarak gayet güzel bir pazarlama stratejisi geliştirmişler. saniye saydıkça kaçıracakmışsın gibi hissettiriyorlar kendine ve abuk subuk şeyler alabiliyorsun. kalaabalıksanız ve sipariş verecekseniz 3-5 dakika ayırıp denemenizde fayda var diye düşünüyorum. zira 70 liralık yemeği 45 liraya alabiliyorsunuz.
    siparişi ileri tarihe veremiyorsunuz. mecburen hemeni seçmek zorundasınız.
  • az önce hiç bilmediğim bir yemekçiden 3 pide (kavurmalı, kuşbaşılı, kaşarlı) 3 çorba ve 1 ayranı 22 tl ye aldığım belki son entry'imi girmemi sağlamış indirim şeklidir.

(bkz: teşekkürler yemeksepeti)

(bkz: hakkını helal et sözlük)
  • iki kişinin kullanması durumunda, 30 liralık alıp 20 vereceğime 40 liralık alır 25 veririm, ahaha daha fazla kar ederim zihniyetinin oluşmasına sebebiyet veren promosyon. sürekli yakalanıldığında obeziteye varan sonuçlar doğurabilir.
  • eylülden beri haftada 4-5 kez yemeksepetinden sipariş vermeme rağmen henüz karşılaşamadığım olay. ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum anlamadım, benim neyim eksik lan?
  • deneyimlerime göre her bölge için belirli restoranlar ve yine belirli saatlerde ortaya çıkan indirim. misal anadolu yakasında bir bölgede saat 3-5 arası çıkabilirlen , avrupa yakasındaki farklı bir bölgede 12-2 arası çıkıyor.genelde bu çıkan indirimler hep aynı restoranlardan oluyor.tabi bu oturduğunuz semtin merkeziliğine ve çeşitliliğine bağlı. örnek vermek gerekirse bir ilçenin daha kalabalık bir semtinde haftanın her günü farklı bir indirime denk gelirken hemen dibinde bulunan daha sakin bir semtte bile genelde pizzacılar bu indirimi sağlıyor.kalabalık olduğunuzda veya pahalı yemek yemek istediğinizde faydalı olabiliyor.
  • 4 adet büyük boy pizzayı 25 liraya kapatmamızı sağlayan kampanya. little caesers'dan.
  • ikide bir çiğköfteciler için abi 30'luk al 20 öde diye bana kampanya ayağı yapıyorum diyen şey. ulan çiğköfte lan bu. al bi dürüm ya da 5 6 liralık porsiyondan otur ye. aş evimi doyurucan diğeriyle
  • düzgün yerlere hiç çıkmayan para tuzağı.

pizza hut, kfc gibi yerlere çıksa neyse de..

edit: 30 liralık çiğ köfte yedirmeye yeminli bunlar..