şükela:  tümü | bugün
  • joker, 11 dalda oscar'a aday oldu. işte kategorileri: en iyi film, en iyi yönetmen, en iyi erkek oyuncu, en iyi uyarlama senaryo, en iyi özgün müzik, en iyi kurgu, en iyi görüntü yönetmenliği, en iyi makyaj, en iyi ses kurgusu, en iyi ses miksajı, en iyi kostüm tasarımı

en az üç oscar alır diyorum.
  • yarrağımı alır en fazla dediğim olay
  • 11 dalda da ödül almalı. hepsini hak ediyor. hayatımda izlediğim en iyi film.
    "umarım ölümüm, yaşamımdan daha mantıklı(manalı) olur."

edit:" üstteki şu yorumum için onlarca hakaret ve küfür mesajı geldi. herkese ayrı ayrı teşekkür ederim! çok film izledim, hem de çok, hala izlemeye devam ediyorum. dünya sinemasının bağımsız filmlerini, hollywood filmlerini, türk filmlerini,... ama joker filmi hayatımın çok zorlu bir sürecinde izledim. hayır bunun etkisiyle "en iyi" film demiyorum. gerçekten çok iyi bir film."
    arthur spaykymoon!
  • hasktir aminiyyum
  • en iyi görüntü yönetmenliğini alır dediğim idda.
  • en iyi erkek oyuncu garanti.
    hakkı da herifin, dökülen kanlarımız feda.
    ama vegan olması ve iklim degisikligi eyleminde tutuklanması artı 800 puan getirecektir.

edit : iklim karsiti yazmisim, degisikligi olacakmis.
  • balonlar balonu bu filmin bu kadar gereksiz ilgi görmesi diğer muazzam filmlere hakarettir.
  • 11 de 11 ile tulum çıkarır .

yazıyorum buraya.

en iyi film ve en iyi erkek oyuncu oscarını joker e vermeyeni zaten çarpar allah.

net.
  • bugsy'nin akıbetine uğramasını dilerim.
  • tövbe haşa adamı da filmi de allah yaptınız. yeter.