şükela:  tümü | bugün
  • burun: estetik. çok iyi olmamış ama ancak bu kadar olmuş olabilir.

ağız-dudak: dolgu mu var anlaşılmıyor tam. ama normal de görünmüyor. zaten normal hali buysa yazık.

gözler: özgüven eksikliği nedeniyle sağa sola ve hatta üst çapraza bakıp duruyor. elini yüzüne koyuyor ki o da ayrıca rahatsız edici birşey.

diksiyon: burun kökü ile geniz üstü arası bir bölgeden birtakım sesler çıkartıyor. türkçe o bölgeden konuşulan bir dil değil. haliyle bu durum ziyadesiyle rahatsızlık veriyor dinleyene. belki burnundaki rahatsızlık nedeniyle çocukluktan gelen bir durum. öyleyse paramı burun estetiğine değil buna harcardım en başta ben olsam.

zeka:

edit: bir takım - birtakım

editin devamı: yarışma videosunu izledim. dudaklarda sanırım bir şey yok. fakat nasıl anlatmalı bilmiyorum ama, sanki sıçtım mavisi gibi bir durum söz konusu. dudaklar yarışmada nasıl desem, sanki böyle sıçtım mavisi değil tabii ki ama, sıçtım büzülüşü yapıyorlar ve o yüzden dikkat çekip rahatsız edici görünüyorlar. bu entrye konu olan videodaki dudak ve ağız hareketleri ise sıvadım büzülüşü şeklinde izah edilir ancak.
  • kullan ablacım kullan da bu senin cehaletini örtmek için yaptığın saçma sapan atarı meşru kılmaya yetmiyor diye cevap verilecek beyan.
  • yemeksepeti'nde lokanta seçerken ben de bu şekilde düşünüyorum.
  • (bkz: mal beyanı)
    hiç konuşmasa bir hafta sonra unutulacak bir cahildin ama artık hem mal hem cahil olduğunu biliyoruz. az vurduk, daha ölmemiş!
  • çin seddinin çin'de olduğunu bilmeyip kendisine dair yorum yapanları, "einstein" olarak makaraya almaya çalışan bir adet vasat insan demeci.

ülkenin en büyük sorunu bu zaten. asla bilememe ihtimalini kabullenemiyorsun ve asla yüzün kızarmıyor.
  • ülkenin hepsi aynştayn deği. fakat sen ülkenin çok büyük bir çoğunluğundan aptal olduğunu ispatladın.

yüzünü gözünü vücut dilinle gizlemeye çalışman içten içe utandığını gösteriyor.

düzelmek için bazen aptal olduğunu da kabul etmen gerek çin seddi abla.

bu arada coker değil joker.
  • keşke babanın malı da şapka taksaymış zamanında.. cahilliğini ve düşük iq seviyesini iyicene çirkefleşerek kabullenmeyen yurdum kezbanı örnek cümlesi..
  • bir çinliye şunu izletip mevzuyu anlatsan oturup ağlar be ulan uzaydan bile görünüyor bu kadın hala nerede olduğunu bilmiyor diye.
    not: çin seddi uzaydan görünmüyor biliyorum a dostlar.
  • (bkz: mal beyanı)
  • sosyal medyanın en kötü yönü bu işte. hayatımıza bu vasatları sokuyor.