şükela:  tümü | bugün
  • çok saçma biliyorum ama ben de bağımlılık yaptı ulan bu meret(: saça sürülen jöleden bahsediyorum bu arada.

arkadaş ergen bile değildim ben bu naneyle tanıştığımda. ilkokul 3’e falan giderken sınıftan bir çocuk sürmeye başlamıştı kafasına. sanırım kıskandım ve limon suyu sürmeye başladım kafama. o da apayrı bir hikaye ya neyse. kafaya sürersin, yakar böyle tenini falan. ahaha. ilk sürdüğüm gün ilkokul öğretmenim çok beğenmişti. ne güzel olmuş falan demişti. o gazla her gün limon suyu sürmeye başladım kafama. sonra bizimkilere jöle aldırdım ve jöleye başladım. istisnasız her gün sürüyordum. hoşuma da gidiyordu, daha güzel gözüküyordu gözüme. daha sonra jölesiz bakkala bile gitmemeye başladım. jölesiz, çıplak gibi hissediyordum adeta. ortaokul, lise, üniversite, iş hayatı derken yıllar geçti. istisnasız her gün jöle kullandım. ameliyata girerken, denize girerken, denizden çıktıktan sonra, duştan çıktıktan sonra. hatta berberden çıktıktan sonra. alt tarafı 5 dk’lık mesafe berber, eve gelip duşa giricem aslında ama yine sür diyorum bizim berbere(:

şöyle özetleyeyim, yaş 36 oldu, jölesiz halimi gören arkadaşım yok lan benim. bizim hanım, annem, babam, kardeşim falan. hepsi odur. aslında hanım böyle de çok güzel falan deyip arada cesaretlendiriyor ama yenemiyorum bu korkumu.

yardım edin lan bana, bu nasıl bir bağımlılık alla sen(:

peşin edit: yiğit bulut ben değilim, hiç de sevmem(:
  • saçma olmayan bağımlılık. tek sorunu her gece o saçın yıkanmadan yatılamayacak olması, olur da sabah duş alıcam nasılsa diyip yatarsan, yakar kafanı sabaha kadar. uyandığında aynaya bakıp kim lan bu yaratık demene sebep olur.yastık kılıfı leş olur,beyaz beyaz yapışkan toz parçaları uçuşur etrafa.
  • (bkz: jöleli)
  • rte'nin de yaşadığı durumdur.
    (bkz: yiğit bulut)

edit : kendine sürmüyor, hazır sürülmüşünü kullanıyor.