şükela:  tümü | bugün
  • jolly joker'ın düzenli konser serilerinin olacağı yeni ve antalya'daki ikinci şubesi.

event takibi için facebook şeysi
  • bu akşam levent yüksel'in sahne alacağı mekandır.
    https://www.facebook.com/events/397769093684874/
  • kapıda kestiği biletlerin nüshasını iade etmeyen mekan. fatura istediğiniz zaman da kdv sini verirsiniz o zaman dediler. ayrıca kapıda kredi kartı da yok. cidden anlamıyorum bu maliye vergi kdv işlerinden ama bi terslik var diye düşünüyorum. bilen biri varsa yeşillendirsin.

olay 28 ocak 2016 cumartesi akşamı levent yüksel konserinde gerçekleşmiştir.
  • bilet nüshasını konser çıkışı alabileceğimizi iddia eden mekan. gerçi ben mekandan çıkarken masada kimseyi görmesem de, bulunduğum kategorideki o nüshayı geri alarak evimin yolunu tuttum. (dünkü ceylan ertem konserinde yaşanmıştır.) gerçi bir troll'lük yaparak 113 liralık vıp biletin nüshasını da arşiv amaçlı alırdım, ama o günlük de olsa değmez.

iki katlı bir mekan olması ile beraber, low profile olmayan bir giyiminiz ile, mekanı tanımak amaçlı da olsa fazla veya hızlı gezmenizi de tavsiye etmiyorum (en azından ilk gelişinizde). ankara'da onlarca konsere gitmiş bir bireyi, bir gecede n00b yapabilen bir güvenlik anlayışına sahiptir çünkü.

arka balkonda biraz soluklanırsınız, konser başladığında da kendinize bir nokta belirler, çalan müziği öyle dinlersiniz olur biter. konser sırasında şarkılara eşlik etmekten de çekinmeyin!

köşelerde ertem'in yeni albümü yine de amin'den şarkıları ezbere söyleyebilen mor baskılı kara yelekli bendim. dokuma'dan bildirdim.
  • 30 mart 2019'da gülşen'in sahne alacağı mekan.
    31 mart günü seçim var. 00.00'da içki satışı yasaklanacak. güzeler güzelim çok değişik bir tarihte gelecek. ne olursa olsun gideceğiz.
    kadın grubumuzun kafasını güzel yapmak için, içkiye çok daha ihtiyaç yok.

hoş gel gülşen!
  • bu gece gökhan türkmen konserindeydik. türkmen tabi ki şahaneydi, 22:00’de kapı açıldı girdik ama konser 00:00’da başladı. o iki saatte hayattan bezdim gerçekten, belim ağrıdı ayakta durmaktan. jolly joker’in düzenini sevmedim. bistro bölümünde oturmayacaksan gitmeyeceksin o konsere anladığım bu! ayakta seyircileri atmışlar en arkaya ve sahne çaprazında ki kolonun arkasına çok kötüydü.
    zaten mekan iki katlı üst katı bistro yapın sahnenin önünü boş bırakın bari ayakta seyirci dursun orda. bu ne para aşkıdır ya.. if performance böyle değildi orayı çok sevmiştim keşke antalya’da da olsa.. gülşen konserine gitmeyi düşünüyordum ama vazgeçtim. birdaha asla gitmem jolly joker’e!!
  • kapısındaki bekçilerin bana neden "kardeş" diye hitap ettiğini anlamayamadığım mekan. "kaskım vardı şurada dedim", "alabilirsin kardeş" dedi. cebine üç beş kuruş mu verelim illa insan olman için? adam zaten olamazsın da belki insan olursun "kardeş".