şükela:  tümü | bugün
 • balans music and performance hall'in yerine acilan yeni mekan.
  (bkz: the jolly joker)
 • dekorasyonu göz yorucu ve kasvetli olan mekan
 • sağlam isimlerin canlı performanslarını sergilediği bir bar.

  ama jolly joker markası sahibi kişilerin satın almasından sonra, içerisine tatil köyü animasyon sahnesi dekoru yapılmış bir yer.

  ayrıca bira içecekseniz efes gibi bu ülkenin damak tadı olmuş biranın bulundurulmaması tamamen müşteriyi nası olsa dürtükleriz düşüncesidir.

  edit: artık efes var ama neye yarar. ses düzeni hala patates soğancı megafonu gibi.
 • içki içmeyenin konsere gelme hakkı olmadığını düşünen, içeninse tarafından sarhoş muamelesi gördüğü işletmecilere sahip, düşük maliyetli içki tüketenlerin güvenlik tarafından arkalara iteklenmek suretiyle yavaş yavaş makenı terketmeye zorlandığı mekan. otuz liraları bayılıp keyifli bir şekilde yeni türkü dinlemek derdindeyken, sinsi bakışlar eşliğinde, sebepsizce, paltolarımızın suratımıza atıldığı, konserin ikinci yarısında kapı dışarı edildiğimiz mekan. antalya'daki jj'de de benzer muameleyi görüp balansından medet uman kafamı kırayım mekan. üstüne para verseler gitmem mekan. şuursuz mekan.
 • 33 cl'lik biraya 10 lira ödediğimiz mekandır. garsonları bize yeterince soktuklarına bir türlü emin olamadıklarından bütün gece ellerimizdeki şişeler göz ucuyla kontrol edildi. her garson eldeki şişe boş mu dolu mu diye telef oldu. ne izleyeceğimizi güzelce izleyebildik ne de eğlenebildik bu koşullarda. bir şişesinin kendilerine maliyeti 2 liradan az olan birayı bize 10 liraya geçirdin işte daha ne taciz ediyorsun. 4 kişi 40 lira bayıldık. tabii garsonların bizi taciz ettiği sıralarda ayaktayız üstelik böyle afilli bir yer kaptığımız da yok. velhasılı daha da led zeppelin'i çıkarsalar önünden bile geçmem.

  bu arada o kadar para harcayıp sahneyi öyle boktan bir hale sokmaları takdire şayan. eski ferah ve izleyenleri büyüleyen sahne, tepeye koca bir jj balans yazısı ve spotlarla basık bir yapıya dönüşmüş. ne çalan beğenmiştir ne de izleyen.
 • 13 haziran 2009 jon oliva s pain istanbul konserinde o kadar kisi ayakta jon oliva yi izlerken ellerine bira alip, kadikoydeki cay bahcelerinde tepsiye caylari dolduran, "cay ister misiniz? ", "cay icen var mi? " diye cay satma pesinde olan garsonlar gibi cay yerine bira kelimesini koyup, parmak aralarina alabilcekleri maksimum birayi toplayan personelini o kalabaligin ve boyle mukemmel bir konserin ortasina sokup, sacma bir bira satma stratejisine girisen bir mekan.
 • hafta ici 20 cl birayi 2 tl, 30 cl'yi 4 tl ve 50 cl'yi ise 6 tl'ye satan matematik bilmeyen mekan. hayatimda ilk kez 20'lik bira soylemek zorunda kaldim.
 • göt kadar bar.