şükela:  tümü | bugün
  • 20 aralık'ta yıldız tilbe konseriyle kapılarını açacak olan mekan. 1 yıllık kombinesi de var.
  • yıldız tilbe ile açılış yapmasa iyiydi. neyse bi gelsin de. alexandra stan'i kim getirecek yoksa?
  • kombine olayından yeni haberdar olduğum işletme. işin güzel tarafı başkasına devredilebiliyor, kullandırılabiliyor.
  • an itibariyle hayatımda gördüğüm en sikindirik mekan olmayi hem çalışanlarıyla hem de ortamıyla kanıtlamış işletme. kapıdaki uzun boylu mal bayan görevlisinden içerideki sikko ortamına kadar selami şahin'in hatırının sınırlarını zorlamaktadır şu anda kendileri. ayrıca vip veya sahne önü bileti alamıyorsanız gitmeyin efendim. saatlerce ayakta beklemeyi göze aldıysanız o başka tabi. selami şahin 5-6 şarkı söylesin ben de gidiyorum zaten. daha da gelmem jolly joker'e!
  • bursa beğendik in de yer aldığı ataevlerdeki mekan. haftada bir kaç akşam ataevler gibi nispeten sakin bir mahalleye altıparmağa benzer bir trafik ve park keşmekeşine ev sahipliği yaptıran mekan.
  • işletmesi 15 nisan itibariyle değişmiş olan mekan ancak telefonlara bakan arkadaşlar halen müşteriyi fırçalamaya devam ediyorlar müşteriyiz soruda sormayalım yawwww
  • edit: 15 nisan 2017
  • açıldığından beri sahne önü bistro kısmı sadece 2-3 sırayken bu sene salonun yarısından fazlasını bistro yaparak ayakta bilet alanlara bir nevi "siktirin gidin gelmeyin sizin paranıza ihtiyacım yok" diyen paragöz mekan.
  • bu geceki hakan altun bursa konserine fazladan 1 biletim var isteyen olursa uygun fiyata verebilirim.