şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 12 ocak 2017 günü yıldız tilbe konseri ile kapılarını açan vadi istanbul avm içinde bulunan konser salonu.
  • konserlerin baslangıç saati bilgisini vermeyen yerdir. bahsedilen 22.00 kapı açılış saatidir. iş bu sebeple sanatçıların sahneye çıkışı 24.00'ı bulabilir.
  • burdan da bu salonla ilgili gelmeyi düşünen kişilere belirtme gereği duyuyorum. eğer 90tl fark vermeyip ayakta kategorisinde bilet alırsanız sahnenin arka köşesine gönüllerinden kopan boş alanda konseri izliyorsunuz (sahneden 30-40 metre geride). hemen her salonda vip, masa veya loca adıyla uygulama olsa da konser alanının hemen hepsini bu alana ayıran bu kadar aç gözlü bir salon işletmesini ilk defa görüyorum. komple loca yapıyoruz fakirler gelmesin derseniz insanlar da boşuna heveslenmemiş olur konser izlemek için.
  • bok gibi mekandır. 1000 lira veriyorsun sahne önü bistro alıyorsun, yarım metre masaya 4 kişiyi ip gibi diziyorlar. arkandaki masalar da aynı olduğu için kıç kıça şarkı dinlemeye çalışıyorsun. tabii omuz omuza mücadele verdiğin diğer masalarla kavga çıkmazsa... ve dediğim gibi bu rezillik için bir çuval para veriyorsun. dinlediğin şarkılardan da bu gerginlik yüzünden hiç keyif almıyorsun. ayrıca garsonun öküzü de bize denk geldi aşırı dayak yeme isteğini tadımız kaçmasın diye kabul etmedik. bir kadeh duble rakıya 70 lira alıp yasal soygun yaptıklarını da atlamamak lazım

    ek: yukarıdaki entry’deki arkadaş da haklı. ayakta izleme alanı sahneden 2 km ötede falan. ulan manyak mısın insanlara bu işkenceyi yapıyorsunuz. oradan konser mi izlenir. bir de etrafını mültecileri çevirir gibi çevirmişler, küçük düşürüyorlar milleti
  • gün itibari ile 25 tl ye 33 cl bira, 12 tl ye 25 cl kola satan konser mekanı. ayakta kategorisinde bilet alacaksanız yazık olur hiç gitmeyin. ses sistemi tamamen bistro denen yere göre ayarlanmış, geri kalanı umursanmamıştır. üstelik girişte çantası olan erkekler vestiyere bırakmak zorunda. kadınlar için böyle bir zorunluluk yok. cinsiyetten sahneyi görmeye, hatta müzik dinlemeye kadar ayrımcılık yaşayacağınız bir yer. bir hata yapacaksanız da bunları bilip yapın.