aynı isimde "jon snow (dizi)" başlığı da var
1430 entry daha
  • az önce youtube'da aegon targaryen olduğunu öğrendiği şu video denk geldi. izledim de tekrar sinir oldum dizinin final bölümüne. o kadar şey yaşamış, white walker öldürmüş, savaşlarda binlerce kişi arasından çıkmış, gece nöbeti yapmış, dürüst ve herkes tarafından sevilen, güvenilen bir lider hem de tahtın gerçek varisi targaryen soyundan jon snow finalde sümsük bir şekilde ben tahtı istemiyorum yaa diye yabanilerin yanına gidiyor. tahtı da bran'e bırakıyor. o kadar saçma bir final ki. yahu tahtın gerçek varisi, en başından beri tahta geçmesi gereken karakteri gidip de aptalca hiç ettiler ya. böyle saçma bir final, böyle gerizekalı senarist topluluğu görmemiştim hayatımda.
    hatta şu kadar söyleyeyim, alevli kılıcı (bkz: lightbringer) kullanmasını arzuladığım kişi jon snow idi (bkz: azor ahai). finalde alevli kılıcıyla night king ile vs. atmalı ve night king'i düello'da öldürmeliydi diye düşünüyorum. komik bir şekilde arya, o kadar süper güçleri olan night king'i hiç haberi olmadan arkadan gelip öyle öldürüyor :)
    mükemmel bitebilecek bir diziyi sabote etmek için bir eylem falan yapılsa ancak bu kadar kötü bitirebilirlerdi. tebrik ederim.
56 entry daha
hesabın var mı? giriş yap