şükela:  tümü | bugün
 • dizinin finalinde gerçekleşeceğini düşündüğüm ters köşelerden biri. jon snow'da sonuçta rhaegar targaryen'ın oğludur ve hiç bir zaman bir stark olmamıştır.

  arya'nın daenerys'i öldürmeye çalışacağı aşikar. bunu başarabilir mi bilemiyorum ama ya öldürmeye çalışırken ya da öldürdükten sonra jon snow tarafından öldürüleceğini düşünüyorum.
 • --- spoiler ---

  hayatta olacağına inanmadığım ihtimal. körü körüne bağlı ve saplantılı bir aşık olsa neyse diyeceğim de izlediğimiz kadarıyla son bölümde sorgulamaya başladı olanları zaten. muhtemelen büyük pişmanlık yaşayacak finalde bir sezondur etrafta you are my queen diye dolaştığı için. bu açıdan arya'yı öldürmesini geçtim etrafta dönen senaryo sızıntılarına ve gidişata da göre muhtemelen kendisi öldürecek daenerys'i.
  --- spoiler ---
 • başlıktan dolayı çok büyük linç ve küfür yiyebilirsin. keşke game of thrones başlığının altına teori olarak yazsaydın.

  --- spoiler ---

  bunun dışında; jon için aile hep önce geldi. asla ailesinden birine zarar vermez. daenerys'in bariz değişiminden dolayı ve bizzat gördüğü delilikten sonra ben, jon'un daenerys'i öldüreceğini ön görüyorum.

  --- spoiler ---

  edit: şpoyler
 • uğur boral reyiz yapmaz öyle şeyler... anca full back aşağı full back yukarı!
 • --- spoiler ---

  daenerys con sınov'u drakaris diyerek ejderhasına öldürtmek isteyecek ve fakat con sınov yanmayacak neden çünkü targaryen kanı var, zaten bir kere de ölmüş, sonra millet diyecek ki abov bu ejderha alevinde yanmıyor bu targaryenmiş ya la diyecekler.

  tahtın tek varisi olduğu, öyle kulaktan dolma dedikodularla değil bire bir test edilecek melez orospu evladı isminin sonuncusu ve tahtın tek varisi kahpe çocuğu amık piç kurusu sınov reis.

  --- spoiler ---