şükela:  tümü | bugün
 • 28 temmuz 2017'de, tom holland'ın peter parker/spider-man'i canlandıracağı filmi yönetecek olan yönetmen.
 • şöyle bir başyapıtı var: https://www.youtube.com/watch?v=hfxsmfcexi4
 • ortalama bir filmle (cop car) yönetmenlik kariyerine başlamış, şansına bu film kevin fiege'i etkilediğinden spider-man'in dümenine geçebilmiş yeni yönetmen. marc webb'in izinden gidip dandik senaryolu spider-man filmleri mi çekecek 5 sene boyunca, göreceğiz. yalnız bir gişe filmi için hemen o sene parlamış yeni bir yönetmeni seçmek de mantıksız. usta bir yönetmen seçmek varken henüz kendisini geliştirmemiş yönetmenleri alıp gişe filmlerine dahil etmeyi doğru bulmuyorum. bakalım watts nasıl bir performansa imza atacak 2.filmi spidey ile.

  edit: cop car ilk değil, 2.filmiymiş. hatta cop car'dan önce ne idüğü belirsiz our robocop remake'i de çekmiş 500(!) kişiyle birlikte.
 • marvel yönetmen seçimlerinde genelde işinde profesyonel tanınmış birilerini değil, potansiyeli olan ve pek bilinmeyen yeni isimleri seçmiştir.

  the avengers gibi gişe rekoru kırmış filmin yönetmeni josh whedon'ın önceki kariyeri çok mu harikaydı?

  veya captain america winter soldier'ın yönetmenliğini russo brothers'a verdiklerinde yine bu adam gibi elle tutulur bir filmleri yoktu. tv bölümleri falan yönetiyorlardı. fakat bu filmle o kadar başarılı oldular ki gelecek avengers filmlerini de onlara devrettiler.

  yani diyeceğim o ki marvel'ın cast/yönetmen seçimlerinden korkmayı bırakın. bu abimiz de gayet güzel bir spider-man filmi çekecektir.
 • homecoming ile güzel bir başlangıç yaptığını düşünüyorum.

  (bkz: spider-man homecoming/@karinca beli)
 • vay bee programının atası olan eurosport şeysi.
 • apple studios için çekeceği yeni bir projede george clooney ve brad pitt ile çalışma imkanı bulacak olan yönetmen. filmin ismi ise henüz net değil.

  --- spoiler ---

  the film will be produced by watts, clooney’s smokehouse pictures and pitt’s plan b entertainment. watts moved right from the sundance indie drama cop car to the marvel spider-man trilogy. oscar winners clooney and pitt starred together in the ocean’s eleven franchise.

  haven’t heard the pricetag, but ı’m sure it falls in line with a lot of the recent deals for star packages. ı have heard that between clooney and pitt, they left an eight-figure sum on the table to ensure the theatrical release component.

  --- spoiler ---