şükela:  tümü | bugün
 • youtube'u soulja boy gibi iyi bir pazarlama araci olarak kullanip bu sayede milyonlar kazanan bir baska cocuk grubu.

  http://youtube.com/profile?user=jonasbrothersmusic
 • the ellen degeneres show'da sık sık lafları geçince, youtube profillerinden rastgele bir iki videolarını izlediğim, şaka gibi gruptur. öncelikle kendileri italyan, alman, cherokee ve irlanda genlerine sahiplermiş, dış görünüşlerindeki farklılıkları böyle açıklayabiliriz sanırım ama gel gör ki o youtube videolarını açıklayabilemedim ben, queen elizabeth'le**** tek kale maç yapmaktan tut, fanlarına kurabiye ve kahve servisi yapmalarına kadar geniş bir yelpazede saçmalamışlar.
 • uc muzik sevdalisi delikanlinin kurdugu bir gruptur jonas brothers.

  ben bu uc afacani ilk tv'de gordum, daha kotusu ne zaman acsam bu mereti karsima cikti bu uc tipsiz arkadas. tipsiz dedigime bakmayin cevrelerinde bir kiz grubu var, kiclarini yirtana kadar bir bagiriyorlar, dunyan sasar. surekli bunlarla gezen ilginc yasam formlari. dedim herhalde ben anlamiyorum isten. ben baltanin tekiyim, bunlar yakisikli. neyse en son actim disney channel'i (bayilirim, super kanal) akrobatlik yapiyorlardi. dedim kim ya bunlar? neleroler?

  actim youtube'i bir iki sarikilarini dinliyim dedim. bakiyorum video'lara. birini 34 milyon kisi seyretmis, digerini 28 milyon. hey masallah, hey masallah. neyse actim sarkilari, hay acmaz olaydim. hay o elimi kirsalardi.

  bundan 5 sene evvel, biri dese olm su hanson biraderler vardi ya, onlari deli gibi ozleyeceksin. ah niye gittiniz diye honkureceksin.... kim dediyse onun agzini kirayim. som agizli ibis.

  eey hanson efendi su meydani bunlara bos biraktin ya, alacaginiz olsun. fan'inizdim ulan ben sizin. esek herifler
 • super bowl xliii'ün devre arasında bunlar konser verecekmiş. deliler gibi küfür etmek istiyorum. hatta ettim bile; "siktirin gidin iblisin evlatları, çıkın tribünden izleyin maçı, ama sahaya inerseniz çükünüzü keser elinize veririm, veririz." bu küfür onlara değil, ortaya. şemsiyeden korunmak için belirteyim dedim.

  p.s.: inşallah yalandır.
 • mtv video müzik ödüllerinde, russell brand kendileriyle ciddi anlamda dalga geçtiği halde esprilere ses etmemiş garip çocuklardır. şükran gününde beyaz saraya gidip marş falan söylerler, sonra ellen'a* çıkıp "bush pembe ayakkabılarımı sevdi!" diye kafa bulmayla karışık saçmalarlar, şarkılarında "i'm hot, you're cold" şeklinde sözler mevcuttur fakat heryerde karşınıza çıktıkları ve gerzekliklerinden kaynaklandığını sandığım bir sempatiklikleri* olduğu için sevilesidirler.

  http://www.youtube.com/watch?v=scxlhgpczuc
 • çocuk yetiştirmeyi bilmeyen amerikan ebeveynlerinin son mahsulü. halinize şükredin sizin küçük emrahınız vardı.
 • hannah montana ile birlikte disney channel'ın amerika'ya saldığı on beş yaş ve altındaki kızlar üzerinde etkisini gösteren çağımızın vebası.
 • bir the beatles, the doors, the rolling stones degillerdir, take on me coverlari igrenctir, morten'a * ayip etmi$lerdir o ayri ancak hanson karde$lerle kiyaslanmayacak kadar yeteneklilerdir. ben dinlemem, metallica'ma the doors'uma takilirim. o ayri ancak haksizlik yapmayalim.

  hic sevmedigim rihanna ya da britney ile co$up sana kirmizi cok yaki$iyor gibi abuk $arkilari dinleyen, bu genclere cocuk muameleri yapan, $arkilariyla dalga gecen icin geliyor.

  http://www.youtube.com/…_pz1wh0jv-e&feature=channel

  http://www.youtube.com/…scxlhgpczuc&feature=channel

  edit: dalga gecenler tv kanallarindaki komedyenler/ bazi ko$e yazarlari
 • en azından bir tokio hotel faciası değiller o sevindirici ama gene de bırakacağı kalıcı hasarları düşünerek 15 yaşından büyüklere dinlemelerini önermediğim grup, illa rock dinlemek istiyorsanız gidin black ice dinleyin.
 • (bkz: #16648594)