• yavuz çetinin güven erkin erkalla yaptığı röportajda daha çocuk olmasına rağmen güvenin en beğendiğin gitaristler sorusuna yavuzun jimi hendrixten sonra söylediği isimdir.
  • daha 17sinde bb king rolling stonesla turlayan adam

bb king demiş ki kendisi için : "ben 17 yaşındayken kesinlikle jonny gibi çalamıyordum, görün bakın, benim yaşıma geldiinde nasıl olcak" (bi de pedal medal bırak olm bunları sen de al tele'ni gir direk anfiye demiş, ama genç ve kıpır kıpır tabi daha çocuk, oynasın bakalım, sadeleşir elbet soundu, daha da hoş olur)
  • yavuz çetin'in kimleri dinliyorsunuz sorusuna verdiği bir yanıtmış.
  • çok şahane bir paint it black cover'ı vardır. dinlemeyen kaybeder hacı...
  • manyak yetenekli gencecik amerikalı blues gitaristi...lie to me albumu oldukca guzel olan guzel insan...
  • lie to me'yi dinleyen herhangi bir bunyenin rahatlikla 40 - 45 ya$inda zannedecegi wonderkid. ses ve tip uyumsuzlugu bakimindan bir nevi anastacia(genci ve erkegi)
  • 16 yaşında lie to me gibi bir şarkı yapıp, böyle bir sese, yeteneğe sahip olup da gerisini getirememek... kendisi müziğin freddy adusu, aydın yılmazıdır.
  • ilk iki hayvani albümüyle çıtayı çok fazla yükseltmiş ve bir daha pek oralı olamamış bluescu , gospelci velet.

hayır arkadaş yani sesin var , orkestran var , hanım back vokallerin gırla. nasıl olur da birden pop'a dönüştürürsün müziğini anlayamıyorum. gerçi tam da pop müziğe dönüşecek kadroymuş ama neyse. bir joe bonamassa daha geliyor diye ümitlenmiştim halbuki.

dinlenesi şarkıları:

-louise
    -loving my baby
    -sugarman
    -lie to me
    -darker side
    -still wonder
    -matchbox
    -a quitter never wins
    -missing your love
  • müziği biraz fazla hisseden bir ağbi. bir de yersiz yetenekli.
  • http://www.jonnylang.com/
    ailecek hastası olunacak kişilik
hesabın var mı? giriş yap